Call Now

پوستر سقفی

پوستر دیواری چرم لاکچری و گل DP1491

بر اساس پوستر سقفی

پوستر دیواری چرم لاکچری و گل DP1491

کد پوستر: پوستر دیواری چرم لاکچری و گل DP1491

پوستر سقفی

سایت پوسترلند؛ پوسترهای دیواری مدت‌زمان زیادی از اوضاع را به دست گرفته‌اند حال نوبت آن در باب پوستر سقفی وارد عرصه میدان شویم. پوستر سقفی با وجود تازه‌کار بودن در امور دکوراسیون ولی از تنوع زیادی برخوردار است. این طرح‌ها تقریباً می‌توان گفت با وجود آمد نشان از هزینه‌های زیادی صرفه‌جویی کردند. شما می‌توانید طراحی سه‌بعدی و گچ‌بری‌های زیبایی را برای سقف خود انتخاب کنید.

میز کردن آسان و راحت باعث شده است که بسیار پرطرف‌دار باشد این پوستر سقفی‌ها. از دیگر مزایای این پوستر را می‌توان و کثیف نشدن منزل اشاره کرد. طراحی و ظرافت پوسترها به این صورت است که می‌توان گفت به‌جرئت از کار یک گچ‌بر تمیزتر و تجملی‌تر است. پوستر سقفی از هزینه‌های اضافی دیگری، چون: سقف کاذب‌ها و رنگ‌زدن‌ها جلوگیری می‌کند می‌توانید به‌اندازه سقف خود سفارش دهید. برای جلوه‌دادن بیشتر به سقف‌ها می‌توانید نورپردازی جزئی انجام داده و زیبایی خیره‌کننده آن لذت ببرید.

موارد استفاده از پوستر سقفی

توجه داشته باشید که پوستر سقفی جزء چیدمان‌هایی است که می‌توانید حتی بعد از دکوراسیون منزل آن را خریداری و نصب کنید. پوستر سقفی را در اتاق‌خواب‌ها هم می‌توان نصب کرد. به طور مثال برای اتاق کودکان و نوجوانان می‌توانند از طرح سیاره‌ها، کهکشان‌ها و منظومه شمسی استفاده کرد. از دیگر ویژگی‌های مثبت این پوسترها می‌توان به این موضوع اشاره کرد که اگر از طرح پوستر سقفی خوشتان نیامد می‌توانید با پرداخت هزینه اندک آن را تعویض کنید.

چیدمان شما می‌تواند کلاسیک، مدرن و سنتی و یا حتی اسپرت باشد. اگر طرف‌دار چیدمان‌های ساده هستید می‌توانید از پوستر دیواری‌های ساده استفاده کنید و سقف خود را به بهترین حالت ممکن تغییر دهید. هنگام زل زدن و خیره شدن به پوستر سقفی سایت پوسترلند بی شک تمام وجودتان را احساس لحظه فرا خواهد گرفت.

پوستر طرح گچ‌بری DA2838

پوستر سقفی طرح گچ‌بری با کد DA2838 از طرح‌های لاکچری سایت پوستر لند می‌باشد. رنگ این طرح در ایجاد و حفظ آرامش خانه شما بسیار کمک می‌کند. دیوارهای محیط را هم می‌توانید هم رنگ پوستر سقفی کنید و از همنشینی آن لذت ببرید. این پوستر برای اتاق پذیرایی با طرح سه‌بعدی که دارد پیشنهاد می‌شود.

پوستر سقفی طرح کلاسیک DA2228

در رابطه با پوستر سقفی طرح کلاسیک با کد DA2228 میتوان گفت این طرح با رنگ‌های شاد و طرح‌هایی که بیشتر به قالی ایرانی شباهت دارد تولید می‌شود. این طرح با رنگ‌های کرم خود برای چیدمان‌های در همرنگ خود پیشنهاد می‌شود. از این پوستر می‌توان در اتاق نشیمن نصب کرد. طرح پوستر برای چیدمان کلاسیک و اشرافی مناسب است.