Call Now

پوستر دیواری اماکن معروف

پوستر دیواری طرح برج ایفل DA3191

بر اساس پوستر دیواری اماکن معروف

پوستر دیواری طرح برج ایفل DA3191

کد پوستر: پوستر دیواری طرح برج ایفل DA3191

پوستر دیواری اماکن معروف

پوستر دیواری اماکن معروف بیشتر در محیط‌های اداری کاربرد دارد. پوسترهای اماکن معروف در واقع طرح‌هایی از مناطق مشهور و تاریخی جهان هستنداین طرح‌ها را شما می‌توانید مطابق سلیقه خود در رنگ و طرح‌های موردعلاقه‌تان سفارش دهید.پوسترهای دیواری به شما اجازه می‌دهند بر سراسر جهان سفر کنید؛ می‌توانید به آکروپولیس، برج بیگ بن، پل نیویورک و حتی رم باستان بروید.

طیف رنگ‌های استفاده شده در پوسترها به شما این امکان را می‌دهد که در هر دکوراسیونی از آن استفاده کنید. پوسترها در این بخش به چند دسته تقسیم می‌شوند. عده‌ای از آنها طراحی‌های بروز دارند و عده‌ای دیگر طرح‌های تاریخی دارند. پوستر دیواری اماکن معروف درواقع این انتخاب را به شما می‌دهد که یک آثار هنری از هنرمند و عکاس جهانی را در منزل یا محل کار خود داشته باشید؛ آن‌ها منحصربه‌فرد و مقرون‌به‌صرفه هستند.

چرا پوستر دیواری اماکن معروف سایت پوسترلند؟

اماکن معروف جدایی از جذابیت کاربرد تاریخی هم دارند. می‌توانند عظمت و شکوه یک کشور، دوره تاریخی و حتی نماد فرهنگ آن کشور باشد؛ مثلاً: طرح هخامنشی، تخت‌جمشید، برج آزادی و… پوسترها به شما این امکان را می‌دهند تا به‌راحتی هر فضای خالی از دیوار را با هنری شگفت‌انگیز تغییر دهید.ما در پوسترلند هنر طراحی پوسترها را ارتقا داده‌ایم و دیگر فقط برای گروه‌های خاص نیستند. طرح‌ها با تصاویر دقیق و رنگ‌های پرجنب‌وجوش بر روی کاغذها چاپ شده‌اند.

پوستر دیواری طرح بنای تاریخی DA2429

پوستر دیواری طرح بنای تاریخی با کد DA2429را می‌توانید در اتاق خواب یا نشیمن استفاده کنید. طرح این پوستر بسیار با دیزاین و چیدمان کلاسیک هم‌خوانی دارد. تناژ رنگ و طرح گرمی در آن استفاده شده است. این پوستر به شما اجازه می‌دهد تصور کنید در مقابل دیدگانتان یک تصویر زنده بنای تاریخی وجود دارد.

پوستر دیواری طرح بنای سنتیDA2482

پوستر دیواری طرح بنای سنتی با کد DA2482 یکی از طرح‌های شاد پوسترلند است. این پوستر دالان‌های تاریخی را نشان می‌دهد که آفتاب در وسط پوستر پهن شده است. طرح بنای سنتی جزو پرفروش‌ترین محصولات سایت پوسترلند است که می‌توانید در اتاق نشیمن یا خواب از آن استفاده کنید. طیف رنگی استفاده شده در این طرح بسیار شاد و گرم است؛ توان نشاط بخشیدن به روحیه شما را دارد.