Call Now

پوستر دیواری تایپوگرافی

پوستر دیواری تایپوگرافی

پوستر تایپوگرافی از طرح‌های متنوع و شاعرانه سایت پوسترلند است. این پوسترهای در واقع پوسترهای هستند که اشعار شاعران شناخته شده بر روی آن با خطاطی‌های زیبا نوشته شده است. پوستر های تایپوگرافی در واقع تلفیقی از هنر و مهارت نوشتاری زیبا است که به طرز اعجاب‌آوری در کنار یکدیگر زیبایی می‌آفرینند.

پوستر دیواری تایپوگرافی در سایت پوسترلند می‌توان را به دو گروه عمده فارسی و انگلیسی تقسیم کرد. از پوستر با طرح انگلیسی نیز می‌توان در اتاق‌خواب‌ها استفاده کرد و از پوسترهای فارسی بیشتر در فضاهای نشیمن و محل کار استفاده کرد.

کاربرد پوستر دیواری

طرح‌ها بر روی پوستر به شما این امکان را می‌دهد که با هر چیدمان و دیزاین بتوانید از آن استفاده کنید. رنگ‌های استفاده شده در این پوسترها بسیار گرم و نشاط‌آور است و شما با دیدن جمله و یا بیت موردعلاقه‌تان می‌توانید چندبرابر در انرژی روز خود بیفزایید.

این پوسترها برای محیط‌های ادبی و هنری بسیار پیشنهاد می‌شود هنر تایپوگرافی در واقع توانایی هماهنگ کردن نشانه‌ها به شیوه‌های ماهرانه در کنار یکدیگر است. از ویژگی مثبت هم می‌توان اشاره کرد به اینکه هم در چیدمان کلاسیک و هم در چیدمان اسپرت می‌توان از آن استفاده کرد. پوستر دیواری تایپوگرافی در واقع یک شاهکار هنری خلق شده است که به‌راحتی می‌توانید از سایت پوسترلند آن را سفارش دهید. شما می‌توانید شعر یا هنر دست‌نوشته یا حتی بیت دیگری را که دوست دارید به سایت پوسترلند سفارش دهید.

پوستر دیواری طرح شعر با DA1972

پوستر دیواری طرح شعر با کد DA1972  و طیف رنگی طوسی در چیدمان‌های اسپرت و نیمه کلاسیک پرکاربردتر است. طراحی این پوستر به‌نوعی که به شما اجازه می‌دهد در اتاق‌خواب‌ها هم از آن استفاده بشود رنگ خنثی پوسترها به شما این امکان را می‌دهد تا با خیال راحت در فضایی که از آن می‌خواهید استفاده کنید استفاده کنید و آرامش را به خود تزریق کنید.

پوستر دیواری طرح خط نستعلیق DP4030

نوع پوستر دیواری خط نستعلیق با کد DP4030 با طراحی زیبای خود رنگ بسیار گرم از جذاب‌ترین پوسترلند را نیز می‌باشد. کاربرد این پوستر به دلیل حروف نستعلیق بزرگ بیشتر در اتاق‌های نشیمن است؛ البته که می‌تواند در سالن و راهروهای خود آن را نصب کنید.