Call Now

پوستر دیواری تونل و عمق دار

قیمت پوستر دیواری و تونل عمق دار:

قیمت پوستر دیواری تونل و عمق دار در سایت پوسترلند از رنج قیمت های متعددی شروع می‌شود. پوستر دیواری و تونل عمق داردر حوزه به چالش کشیدن تخیل شما نقش بسزایی دارد.

کاربرد پوستر دیواری تنل و عمق دار:

بهتر است بدانید پوستر دیواری تونل و عمق داربرای اتاق های نشیمن،کافه،آشپزخانه و اتاق خواب های مدرن بسیارپرطرفدار است.

در واقع دیوار های شما بازتابی از شخصیت شما هستند؛بنابراین اجازه بدهید با نقل و قول ها،هنر یا طرح های مورد علاقه شما که بر روی پوسترهای دیواری سایت پوسترلند چاپ شده اند صحبت کنند.

شما با خرید پوستر دیواری تونل و عمق داراز سایت پوسترلند می‌توانید فناوری مدرن چاپ رنگ‌ها را به خوبی بازتولید کرده و کیفیت عکاسی و وضوع تصویررا با تضمین به شما ارائه بدهیم.

فضاهای خانه خودرا با یک پوستردیواری تونل و عمق دار می توانید به یک شاهکار هنری کلاسیک مقرون به صرفه تبدیل کنید.تنوع این سبک پوسترهای دیواری در سایت پوسترلند بسیار بالا است.از نمونه پوسترهای دیواری و تونل عمق دار می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :

پوستر دیواری کاخ با کد DA1790

پوستردیواری طرح تونل با کدDA2685

پوستر دیواری عمق دار طرح تونل با کدDO3083

پوستر دیواری طرح  اشکال هندسی وعمق دار :

انواع پوستر دیواری طرح اشکال هندسی وعمق دار با کد DP3253 از سری محصولات پرطرفدار سایت پوسترلند نیز می‌باشد.این پوستر های دیواری اشکال هندسی آثار هنری عالی برای تزئین دیوار و زنده کردن فضاهای خود بسیار موثر است.این پوسترها بیشتر در اتاق خواب، نشیمن و مطب مورد استقبال قرار می‌گیرد.

پوستر دیواری طرح تونل

این نوع پوستر دیواری طرح تونل با کدDA2325یکی از پوسترهای تولید سایت پوسترلند است.این پوستر دیواری با طرح تونل بیشتر برای شرکت های ساخت و ساز راه مورد پسند است.ولی برای اتاق خواب و نشیمن هم جلوه ای خاص و زیبا دارد.می توانید با نصب این پوسترطرح تونل در ذهنتان راهی برای خود بسازید.

 

شما میتوانید تمام این پوسترهای دیواری را از سایت پوسترلند با طرح و اندازه مورد علاقه خود سفارش بدهید.