Call Now

پوستر دیواری خاص

پوستر دیواری خاص

همان‌طور که از نام این پوستر جذاب پیداست پوستر دیواری خاص با طراحی عالی و جلوه‌های زیبا از سایت پوسترلند در اختیار شما است. پوستر دیواری خاص به‌تنهایی طراحی منحصربه‌فردی دارد و می‌تواند محیط خالی خانه شما خانه و محیط کار شما را خاص می‌کند.

طراحی‌های خاص این پوسترها آنها را به پوسترهای پربازدید و پرطرف‌دار تبدیل کرده است. این طرح‌ها با هر چیدمان و دیزاین می‌تواند همخوانی داشته باشد. طیف رنگی این کارها بسته به میزان علاقه شما تغییر می‌کند.

یکی از پوستر دیواری‌های خاص سایت پوسترلند طرح داماسک است. داماسک یک طرح کلاسیک است و برای چیدمان‌های طلایی مناسب است. پوسترهای خاص می‌توانند: مات، ابریشم یا حتی براق باشند. شما می‌توانید طرح خاص خود را داشته باشید و با سفارش به سایت پوسترلند آن را برای همیشه در اتاقتان داشته باشید. طراحی‌های خاص هستند که باعث می‌شوند تا شما شوید.

 راهنمای انتخاب پوسترهای پوسترلند

پوسترها اگر در جایگاه خود قرار نگیرند می‌توانند هرج‌ومرج و آزار زیادی به شما برسانند. اموری که باید رعایت کنید به طور مثال: ۱. پوسترهایی که استفاده می‌کنید همگی در یک اندازه باشند تا حاشیه شما یکنواخت به نظر برسد. ۲. حین انتخاب پوسترهای خود به چیدمان موضوع و رنگ بسیار دقت فرمایید تا یک‌دستی در آن رعایت بشود. ۳. پوسترهای خاص خریداری شده از سایت پوسترلند خود را در سطح چشم قرار دهید.

با انتخاب پوستر دیواری خاص شما فرصت ابراز وجود فضایی دیوار خود را دارید. طراحی متنوع باعث شده است که حتی با وجود دکوراسیون و چیدمان منزلتان پوستر مختص سبک خاص خود را خریداری فرمایید.

پوستر دیواری خاص نه‌تنها آسیبی به دیوار شما نمی‌رساند بلکه ظاهری رسمی‌تر، مرتب‌تر و ظریف‌تر می‌بخشد که می‌توانید به‌راحتی آن را گردگیری و تمیز کنید.

 پوستر دیواری عمق دار DA4557

نوعی پوستر دیواری عمق دار با کد DA4557 وجود دارد که با رنگ‌های بسیار شاد و انرژی‌بخش برای اتاق‌خواب‌ها بسیار مناسب است. حتی در استودیوها و فضاهای رقص و پایکوبی هم می‌تواند نصب شود. گروه سنی که بیشتر خواهان این سبک از پوسترهای سه‌بعدی باشند جوانان و نوجوانان نیز هستند.

 پوستر دیواری طرح نقشه جهان DA2120

از طرح‌های خاص سایت پوسترلند پوستر دیواری طرح نقشه جهان با کد DA2120 است. طیف رنگی این کار طوسی تیره است و برای فضاهای نشیمن و محل کار پیشنهاد می‌شود. در محل کار نصب شود چهره رسمی و لاکچری‌تری به خود می‌گیرد و با هر چیدمان و دیزاینی می‌توان آن را ست کرد.