Call Now

پوستر دیواری دریا و ساحل

پوستر دیواری دریا و ساحل

پوستر دیواری دریا و ساحل از طرح‌های زنده است که با نصب آن بر دیوار اتاقتان می‌توانید به‌راحتی دریا و ساحل را در کنار خود حس کنید. این پوستر دیواری با طرح دریا و ساحل برای گروه سنی خاصی نیست و می‌تواند برای هر سنی استفاده بشود.

رنگ آبی و تناژهای این رنگ در پوسترها به شما آرامشی را تزریق می‌کند. این منظره طبیعی حتی در حالت تلاطم و فرود امواج بلند هم و یا شب مهتابی کنار ساحل طرف‌دارهای خاص خود را دارد. این پوسترهای دیواری از سایت پوسترلند را می‌توانید در همه فضاها استفاده کنید: اتاق کار، آشپزخانه، نشیمن و محیط اداری. طرح‌های پوستر دیواری به دلیل سکون و آرامشی که به افراد هدیه می‌دهند بسیار پرطرف‌دار هستند.

ویژگی مهم پوستر دیواری طرح دریا

امروزه در زندگی‌های شلوغ شهری کمتر کسی فرصت رفتن به تعطیلات و دریا را دارد. با نصب این پوستر دیواری‌های لاکچری به طور طبیعی از نعمت‌های واقعی خدادادی بهره‌مند می‌شوید. دریا و ساحل در هر منظرة خاص و زیبا هستند و می‌توانید حتی عکسی که خودتان آن را گرفته‌اید را سفارش بدهید.

دریا در هر لحظه و زمانی شکل خاص متفاوت و چشم نوازی را به خود می‌گیرد. به طور مثال: غروب آفتاب یا طلوع آفتاب، هوای صاف آسمان، طوفانی شدن دریا، دلفین‌های رقصان دریا و شب‌های مهتابی … دریا می‌تواند بی‌شمار حالت زیبا به خود بگیرد. هم قدم با دریا و ساحل هم می‌توانند شکل‌های جدیدی به خود بگیرند. شما با سفارش این طرح در واقع صاحب چند منظره شده‌اید. (دریا، ساحل، صخره‌ها، آسمان، مهتاب، شب و روز …)

پوستر دیواری پنجره و دریا DP1915

نوع پوستر دیواری پنجره و دریا با کد DP1915 پنجره‌ای است رو به دریا که به روی شما گشوده شده است. این طرح شدیداً برای اتاق‌خواب‌ها پیشنهاد می‌شود. این پوستر به جز دریا و آسمان صافش نمای دلبازی از منظره یک بالکن را به تصویر می‌کشد. گرافیک این پوستر به‌قدری بالا است که انگار شما در اتاقتان بالکنی با ویوی دریا دارید. رنگ آبی استفاده شده در این پوستر می‌تواند شما را بر سر ذوق آورد و حس نشاط را به روح شما ببخشد.

پوستر دیواری دریاچه و کوه DA1531

طرح پوستر دیواری دریاچه و کوه با کد DA1531 برای عزیزانی که توان انتخاب بین دو دلبستگی دریا و کوه را ندارند بسیار عالی است. این طرح از سایت پوسترلند هم دریا و جنگل و هم صخره‌ها را در خود جای‌داده است. رنگ این طرح ترکیبی از آبی و نیلگون سرسبزی است. از این پوستر می‌توان در اتاق‌خواب و پذیرایی استفاده کرد.