Call Now

پوستر دیواری نقشه

پوستر دیواری طرح نقشه

پوستر دیواری طرح نقش جزو برترین طرح‌های سایت پوسترلند می‌باشد. پوستر دیواری طرح نقشه یک طراحی نوآورانه است و شما می‌توانید در فضای خالی خانه و یا محل کارتان نصب کنید و از طرح جذاب و کیفیت پوستر لذت ببرید.

دیزاین منزل و دکوراسیون آن همیشه جزو مواردی است که پشت‌گوش انداخته می‌شود چون این تفکر وجود دارد کار بسیار راحتی است و تأثیر زیادی ندارد، این در حالی است که؛ انتخاب دکوراسیون و چیدمان کاری است که بسیار توجه دقت و ظرافت زیادی را می‌طلبد. اگر چنانچه از طرح پوسترهای دیواری خود خسته شده‌اید می‌توانید به آن تنوع بدهید.

پوسترهای دیواری نقشه جهان را می‌توان در دو طیف رنگی، سیاه‌وسفید سفارش داده بشود. این پوسترها با طرح خود به شما اجازه می‌دهد امور مرتبط به مرزهای جغرافیایی را بفهمید‌. اموری چون همسایگان، جهت‌ها و… از جمله این امور هستند.

مناسبت پوستر دیواری طرح نقشه

پوسترهای دیواری با طرح‌های خود می‌توانند برای افرادی که علاقه‌مند هستند به امور جغرافیا و گردشگری بسیار خوشایند باشد. از این پوسترها می‌توان در اتاق کودک و نوجوان خود نصب کنید و آنها را بیشتر باکره زمین و کشورها آشنا کنید. حتی می‌توانید با فرزندانتان بازی‌های فکری انجام دهید.

پوسترهای دیواری را در مدارس هم می‌توان نصب کرد و از آن برای کلاس‌های جغرافیا استفاده کرد. این پوسترها می‌توانند در مکان‌های دیگر هم نصب بشود؛ مانند: سازمان‌های هواشناسی، آژانس‌های هواپیمایی، شرکت‌های حمل‌ونقل و …

این تنوع در رنگ‌ها باعث می‌شود که حتی افرادی که به سبک خاصی از چیدمان علاقه دارند (کلاسیک، نیمه کلاسیک، اسپرت) به‌راحتی بتوانند در فضاهای خالی خود استفاده کنند. پوستر دیواری طرح نقشه نیاز هر سلیقه‌ای را می‌تواند پاسخگو باشد.

پوستر دیواری نقشه جهان DA1696

از پوسترهای با طرح نقش‌جهان سایت پوسترلند می‌توان به پوستر دیواری نقشه جهان با کد DA1696 اشاره کرد. این پوستر در طیف رنگی آبی خود برای اتاق کودکان بسیار زیبا و آرامش‌بخش است. در مکان‌های متنوع دیگر هم می‌توان استفاده کرد؛ مثال: مهدکودک‌ها، کلاس‌های جغرافیایی، آژانس‌های مسافرتی … طرح پوستر بیشتر بر اساس رنگ‌های آبی سبز و کرم و قهوه‌ای است.

پوستر دیواری طرح قهوه DP1945

نوعی پوستر دیواری طرح قهوه با کد DP1945 در سایت پوسترلند موجود می‌باشد که از بهترین طرح‌های نقشه‌های پوستر است. این پوستر به دلیل رنگ خود می‌تواند با چیدمان‌های کرم دیزاین بشود. این پوستر در مکان‌هایی چون کافی‌شاپ‌ها رستوران‌ها بسیار پیشنهاد می‌شود. این طرح می‌تواند یک هدیه عالی برای کسانی که علاقه‌مند هستند به امور کافه و باریستایی بسیار مناسب باشد.