Call Now

پوستر دیواری هندسی

پوستر دیواری هندسی

از پوستر دیواری طرح هندسی سایت پوسترلند می‌توان به‌عنوان اشکال سه‌بعدی و عمق دار یادکرد. این پوسترها با طرحی تازه که در صنعت پوسترها رقم زده‌اند بسیار پرطرف‌دار هستند. پوسترهای هندسی در واقع طرح‌های مدرنی هستند که برای فضاهای رسمی و اداری بیشتر پیشنهاد می‌شود. طرح این پوسترها بسیار متنوع و پرطرف‌دار است.

ویژگی پوستر دیواری طرح هندسی

اگر این پوسترها را شما از هر سمت منزل و فضای کارتان که در دیدتان باشد ببینید که متوجه جلوه‌ای خاص و سه‌بعدی پوسترها می‌شوید که به چشمان شما هدیه می‌دهند. سه‌بعدی بودن طرح‌ها به خانه شما زیبایی خاصی می‌بخشد؛ از این بابت که بیننده متصور می‌شود شما در فضای مورداستفاده از این طرح‌ها کند و کاری‌هایی انجام داده‌اید.

اشکال هندسی بر روی طرح‌ها و پوسترها بسته به سلیقه شما می‌توانند دایره، مربع، مستطیل و یا حتی ذوزنقه باشد که از پرفروش‌ترین و پرکاربردترین‌ها هستند. طیف‌های رنگی کاغذ دیواری‌ها بسیار گسترده است و شما می‌توانید در تضاد آن یا در رنگ‌های هم خانواده آن‌ها انتخاب کنید.

همنشینی پوستر هندسی با چیدمان منزل

راه‌های عالی وجود دارد برای ایجاد توهمات نوری و خلاقیت برای افزودن بافت جدید به خانه و یا محل کار شما. نقاشی‌های سه‌بعدی هندسی دیوار یک روش شگفت‌انگیز برای تزیین دیوار هستند. نقاشی‌ها ممکن است به آن حداقل میزانی که بایدوشاید خوب و یا حتی عالی در نیایند اما پوسترهای دیواری هندسی با بهترین کیفیت در چاپ و طراحی چشمگیر می‌توانند یک انتخاب عالی برای صرفه‌جویی در وقت و هزینه شما باشند.

پوستر دیواری طرح اشکال هندسی DP2972

از طرح‌های شاد می‌توان به پوستر دیواری اشکال هندسی با کد DP2972 اشاره کرد که با طیف رنگی گرم از سایت پوسترلند می‌باشد. این پوستر را می‌توانید در اتاق‌خواب‌ها و نشیمن‌ها و یا حتی در فضاهای چون مهدکودک‌ها استفاده کنید. هم‌نشینی رنگ‌های پرانرژی در این طرح به شما انرژی می‌بخشد.

 پوستر دیواری طرح اشکال هندسی DP2969

نوعی پوستر دیواری طرح اشکال هندسی با کد DP2969 که دارای طرح مثلث است و رنگ‌های پاستیلی در آن بکار برده شده است. این رنگ‌های پاستیلی به دلیل تناژ آرامی که دارند به شما آرامش و سکون را هدیه می‌دهند. از این پوستر می‌توان در اتاق‌خواب‌ها، کلاس‌های درسی و فضاهای مشاوره و روان‌شناسی استفاده کنید.