Call Now

پوستر دیواری چهره و فشن

پوستر دیواری چهره و فشن

پوستر دیواری چهره و فشن از دسته‌بندی‌های سایت پوسترلند است. این دسته از پوستر همان‌طور که از نامش مشخص است بخش عظمی از مد و چهره‌ها را به خود اختصاص داده است. این پوستر بسته به جنسیت استفاده‌کننده تغییر کند.

شما می‌توانید هم چهره مردانه و هم چهره زنانه را سفارش دهید. طرح این پوسترها پرتره‌هایی از چهره‌ها می‌باشد که شما می‌توانید در آرایشگاه، اتاق‌خواب‌ها و حتی سالن‌های کت واک استفاده کنید. تناژ رنگی استفاده شده در این طرح‌ها هم رنگ گرم و هم رنگ سرد را در برمی‌گیرد. محصولات پوسترلند در دسته چهره و فشن از طیف وسیعی برخوردار است. به طور مثال:

  • پوستر دیواری دختر و پسر DA1319
  • پوستر دیواری چهره DA1833
  • پوستر دیواری نقاشی ناپلئون DA1016
  • پوستر دیواری طرح لاکچری DP4264

ویژگی مثبت طرح چهره

از ویژگی مثبت موجود در این چهره‌ها شما می‌توانید با تغییر این پوسترها فضای هنری خود را به‌روزرسانی کنید. پوستر چهره و فشن به طور معمول با زمان پیش می‌روند، پس شما می‌توانید با خیال راحت طرح مورد نظرتان را انتخاب کنید. تنوع در طرح پوسترها و هم‌خوانی رنگ‌ها در این طراحی‌ها سبب شده است که موردتوجه و استقبال زیادی قرار بگیرد.

کارکرد پوستر دیواری چهره و فشن

نوع پوستر دیواری چهره و فشن بیشتر بازخورد در میان نوجوانان و جوانان دارد. یعنی ممکن است شما مایل نباشید که پوستر دیواری منزلتان چهره باشد، ولی گروه سنی جوان و نوجوان بسیار از آن استقبال می‌کند.

کارکرد پوستر دیواری چهره و فشن بسیار است، به طور مثال:

  • بوتیک‌های زنانه و مردانه
  • آرایشگاه‌های زنانه و مردانه
  • اتاق‌خواب نوجوان و جوانان

پوسترهای دیواری چهره و فشن به دلیل ظرافت در طراحی بسیار پرکاربرد هستند. شما می‌توانید چهره فرزند یا عکسی خاطره‌انگیز را برای چاپ به سایت پوسترلند سفارش دهید.

پوستر دیواری طرح چهره و خط نستعلیق DP4265

این نوع پوستر دیواری طرح چهره و خط نستعلیق با کد DP4265 از سری پوسترهای سایت است که به دلیل تناژ رنگ گرم و کرم استفاده شده در پوستر می‌توانید در اتاق‌خواب و نشیمن و سالن آرایشگاه شما نصب بشود. این پوستر در چیدمان‌های کلاسیک بازخورد بهتری دارد.

پوستر دیواری چهره و خط نستعلیق هم هنر و هم نگارش ادبی را حفظ کرده است. پس این طرح توان تبدیل‌شدن به یک کادو برای دوستداران هنر و ادبیات را دارد.

پوستر دیواری طرح چهره و شهر DP3020

نوع پوستر دیواری طرح چهره و شهرها کد DP3020 از طرح‌های مورداستفاده در دیزاین‌های اسپرت است. در رنج گروه سنی جوانان و نوجوانان با طیف رنگی سیاه‌قلم که برای اتاق‌خواب و نشیمن بسیار مناسب است. به دلیل طیف رنگی خاکستری با هر دیزاینی می‌تواند چیدمان بشود.