Call Now

پوستر دیواری شهر و ساختمان

پوستر دیواری شهر و ساختمان

پوستر دیواری شهر و ساختمان از طراحی های لوکس و لاکچری برای دیزاین و چیدمان منزل و فضای اداری است که در سایت پوسترلند قرار داده شده است. طراحی شهر و ساختمان در پوسترها یک ایده نو و مدرن است. شهرهای بزرگ نماد قدرت های بزرگ هم هستند.

طرحهای شهر و ساختمان توان ایده و قدرت دادن به شما را دارند و طیف رنگی استفاده شده در این طرح ها هم سیاه و سفید و  رنگ‌های متنوع است. این پوستر ها گروه سنی خاصی ندارند و برای تمام سنین فوق‌العاده هستند.

کیفیت و دقت در چاپ به این طرح‌ها جایگاه ویژه‌ای بخشیده است. مناظر شهری و ساختمان‌ها در هر مکانی زیبا هستند پوسترهای دیواری شهر و ساختمان را می‌توانید در اندازه و طیف رنگی بالا انتخاب کنید. از طرح‌های زیادی می‌توان برای پوشاندن دیوارها و فضاهای خالی که از این پوستر دیواری شهر و ساختمان استفاده می‌شود وجود دارد.

درباره پوستر دیواری شهر و ساختمان

پوسترهای دیواری شهر و ساختمان در سایت پوسترلند برای هر چیدمانی؛ کلاسیک، اسپرت و نیمه کلاسیک … می‌توان پیشنهاد داد. تعدادی از طرح‌های فوق‌العاده سایتمان را در زیر برایتان آورده‌ایم:

  • پوستر دیواری طرح شهرداری DP3277
  • پوستر دیواری پل و دریا DA4131
  • پوستر دیواری طرح فانتزی DA3820
  • پوستر دیواری طرح ساختمان DA4181

پوستر دیواری ساختمان و پنجره با کد DA1906 طرحی منحصربه‌فرد از سایت پوسترلند است. این پوستر با طرح پنجره دل‌بازی طراحی شده تا بتوانید از آن در خانه و محل کاری که از پنجره استفاده نشده است استفاده کنید. طیف رنگی به‌کاررفته در این طرح با چیدمان اسپرت همخوانی بسیاری دارد.

پوستر دیواری لندن DA1777

طرح پوستر دیواری لندن با کد  DA1777یکی از انواع پوسترهای دیواری شهر و ساختمانی است که از طیف رنگی شاد و پر جنب‌وجوشی که به خانه شما انرژی بسیاری می‌بخشد استفاده شده است. این طرح برای فضای نشیمن و اتاق‌خواب‌ها بسیار مناسب است. این طرح میتواند سردی غروب زیبا و چشم‌نواز لندن را برایتان گرمابخش کند.