Call Now

پوستر دیواری سیاه و سفید

پوستر دیواری سیاه‌وسفید

پوستر دیواری سیاه‌وسفید طراحی است که از دورنگ سیاه‌وسفید تشکیل شده است. تصاویر این پوسترها متشکل از حیوانات، چهره‌ها، بناهای تاریخی، کشتی و … است. پوستر سیاه‌وسفید برای دکوراسیون و چیدمان مدرن و اسپرت بسیار زیبا است.

این پوسترها برای افرادی که علاقه‌ای خاص به رنگ سیاه‌وسفید دارند بسیار دلچسب است و در اتاق‌خواب، نشیمن، و محیط اداری می‌توانند آن را نصب کنند. به دلیل کیفیت بالای پوسترها، طرح‌ها را می‌توان در فضای خالی نصب کرد و از جلوة خاص و زیبایی که به فضا می‌بخشند بهره برد.

رنگ در پوسترها

از مهم‌ترین ویژگی پوسترها همیشه رنگ‌ها هستند. رنگ‌ها درعین‌حال که می‌توانند سرزندگی به شما ببخشند گاهی ممکن است شما را هم دل‌زده کند. ولی این  پوستر به طور یکنواخت زیبا و شکیل است و هیچ‌وقت ذهن شما را آزرده نمی‌کند. شما می‌توانید در پوسترهای سیاه‌وسفید اندکی هنر و سلیقه خرج بدهید و تناژ رنگ طلایی و یا تک‌رنگ‌های جذابی مانند قرمز را استفاده کنید و کمی جذابیت به پوستر خود ببخشید.

تصاویر پوسترها را می‌توانید خودتان انتخاب کنید. به طور مثال مورد انتخابی شما می‌تواند تصاویری از اماکن توریستی، حیوانات، چهره، گل و…باشد. این پوسترها شما را به یاد ایام گذشته می‌اندازد که در عکاسی و چاپخانه‌ها گرفته می‌شد ولی در حال و هوای مدرن امروز. پوسترهای سیاه‌وسفید به دلیل جذابیت در چیدمان‌ها خیلی پرکاربرد است. پوستر دیواری طرح سیاه‌وسفید در سایت پوسترلند مدل‌های گوناگونی دارند: سطح هواپیما، موتور، ماشین‌های قدیمی، شهر، ماشین …

پوستر دیواری حیوانات کرگدن DA2649

پوستر دیواری طرح حیوانات با کد DA2649 از طرح‌های سیاه‌وسفید سایت پوسترلند است. این پوستر در اتاق‌خواب‌ها بازخورد بهتری دارد. تصویر روی طرح باتوجه‌به حیوانی که روی آن قرار دارد، می‌تواند نماد سختی و مقاومت باشد. این طرح بیشتر خوشایند پسران است. رنگ سیاه‌وسفید طرح به شما اجازه می‌دهد هر دیزاینی با رنگ‌های خنثی را با آن چیدمان کنید.

پوستر دیواری طرح نقاشی کشتی DA2474

یکی از انواع پوستر دیواری طرح نقاشی کشتی با کد DA2474 یک پوستر دیواری هنری است. ظرافت طراحی در این پوستر با وجود رنگ سیاه‌وسفید این پوستر را تبدیل به یک اثر هنری لاکچری کرده است. این طرح بسیار برای فضای نشیمن و خواب پیشنهاد می‌شود. طرح نقاشی کشتی در چیدمان‌های مدرن بسیار کاربردی است.