Call Now

بر اساس طرح

پوستر سه‌بعدی پشت تلویزیون طرح گل

پوستر دیواری سه‌ بعدی پشت تلویزیون طرح گل از جذاب‌ترین پوسترهای سایت پوسترلند است. پوسترهای سه‌ بعدی طرح گل در طیف‌های متنوعی وجود دارد. بدون اینکه بخواهیم به مفهوم گسترده گل توجه کنیم می‌توان گفت با دیدن گل احساس آرامش و لطیفی در وجود ما ریشه میزند.

گل ها در فرهنگ ما ایرانی‌های نمادهای متفاوتی را نشان می‌دهد. به طور مثال: گل‌های رز نماد عشق (پوستر دیواری گل رز)، گل‌های ارکیده نمادهای عشق، فروتنی، تحسین… (پوستر دیواری گل ارکیده)،گل‌های لاله در هر رنگی نماد درک متقابل هستند. شما به همین راحتی می‌توانید با انتخاب گل مورد علاقه‌تان و سفارش به سایت پوسترلند شادی و نشاطی مضاعفی را به خانه خود بیاورید.

به قطع روحیه خانم‌های ایرانی طالب زیبایی است، و کمتر بانوی ایرانی پیدا می‌شود که گل‌ها را دوست نداشته باشد. پوسترهای سه‌بعدی پشت تلویزیون طرح گل طیف‌های مختلف از گل‌آرایی‌ها را دارد. شما می‌توانید گل‌آرایی‌های در سبک عمودی، آبشاری، هلالی و… را پیدا کنید.

ماندگارترین پوسترها در ذهن شما

شما همیشه دیده‌‌اید که در بعضی خانه‌ها پوسترهایی وجود دارد، اما ماندگارترین این پوسترها را به یاد دارید؟ ماندگارترین پوسترها خلاقانه‌ترین نوع آن‌ها نیز بوده است. اما چه چیزی این ماندگاری را ذهن شما ایجاد می‌کند؟

هنگامی که پوسترها در کامل‌ترین نوع خود و هماهنگ‌ترین حالت قرار می‌گیرند می‌توانند اثری ماندگار در ذهن شما خلق کنند. اگر هیچ طرح و ایده‌ای در ذهن خود ندارید، می‌‌توانید با جستجو در سایت پوسترلند در قسمت پوسترهای سه‌بعدی پشت تلویزیون طرح گل صاحب ایده‌های فراوانی بشوید.

پوستر دیواری طرح درخت فانتزی و شکوفه

پوستر دیواری طرح درخت فانتزی و شکوفه با کد DA2820  از پوسترهای شاد و تناژی بهاری سایت پوسترلند است. این پوسترها به دلیل شکل کار همیشه و در هر فصلی طراوت‌بخش خانه شما نیز می‌باشد. به دلیل رنگ سفید کار شده در پوستر می‌توانید در هر سبک از دکوراسیون‌های خود از آن استفاده کنید.

پوستر دیواری گل فانتزی و یاقوت

پوستر دیواری گل فانتزی و یاقوت با کد DP1087 یک طرح لوکس و عالی دیگری از سایت پوسترلند است. طیف رنگی استفاده شده در این پوستر کرم و صورتی است، طبع ملایمی دارد، و شما می‌توانید در نشیمن و اتاق‌خواب خود از آن استفاده کنید.