Call Now

پوستر دیواری طرح چوب

پوستر دیواری طرح چوب

این طرح از پوستر دیواری طرح چوب، ارائه شده از سایت پوسترلند برای چیدمان‌های خانه و محیط اداری بسیار مناسب است. با نصب این پوستر شما صاحب یک فضای مدرن و لاکچری و درعین‌حال ساده می‌شوید.

نصب آسان و راحت پوسترهای دیواری آنها را به پرفروش‌ترین در نوع خود تبدیل کرده است. ظرافت و کیفیت در چاپ این پوسترها به حدی واقعی است که تا از نزدیک آن را لمس نکنید باور نمی‌کنید فقط این یک پوستر دیواری طرح چوب است.

ویژگی پوستر طرح چوب

طرح‌های واقعی چوب به شما حسی می‌دهند مشابه حسی که در جنگل قرار دارید و در میان انبوهی درخت کلبه چوبی دارید، و می‌توانید حال و هوای مسافرت و بوی درختان را می‌توانید استشمام کنید. ازآنجایی‌که با گذر زمان با پیشرفت تکنولوژی و تغییر سبک زندگی و چیدمان‌های منزل انسان خواستار این است که از اصل و طبیعت زندگی اولیه خود آثاری وجود داشته باشد و در آن کنار گوشه‌ای برای خودش خلوت کند بیشتر مایل به این سبک از پوستر دیواری است.

شما می‌توانید هر طرحی که مدنظر دارید و مطابق با چیدمان منزل خریدتان را انجام بدهید. شما با خرید این پوستر دیواری طرح چوب در حفظ محیط‌زیست و منابع زیست خود قدم بسیار بزرگی برداشته‌اید چون جان آنها را نجات داده‌اید.

امتیازات ویژه پوستر دیواری طرح چوب

طرح چوب در هر فضایی که استفاده بشود می‌تواند اثر مثبت و شادی در فضا بگذارد. از امتیازات ویژهٔ پوسترهای دیواری با طرح چوب این است که می‌توان به‌عنوان کف‌پوش‌ها هم از آن استفاده کرد. نامتقارن بودن تکه‌های چوب در این پوسترها باعث می‌شوند هیچ‌گاه تکراری نشوند و همیشه تازه برایتان باقی بمانند.

از بعضی از این پوسترهای دیواری با طرح چوب می‌توانید در کنار محصولات چوبی دیگر استفاده کنید تا جلوه و نمای زیبا و لاکچری‌تری داشته باشد. حتی از این پوسترها می‌تواند در فضاهای نیمه تاریک کافی‌شاپ‌ها و رستوران‌ها بهره برد. پوستر دیواری طرح چوبی انتخاب هوشمندانه و زیرکانه برای فضای خالی خانه شماست.

پوستر دیواری چوب DA1514

نوعی پوستر دیواری چوب با کد DA1514 در سایت پوسترلند موجود است که به شکل طنابی درهم‌تنیده شده‌اند که ظاهری لاکچری و تجملی دارد. این طرح برای دیوارهای بزرگ فضای نشیمن و بسیار زیبا است. رعایت خطوط و حاشیه بریدهٔ چوب در این پوستر به شما حس تازگی و زندگی را می‌بخشد. طیف رنگ این پوستر به شما این امکان را می‌دهد که در فضا و چیدمانی (اسپرت، کلاسیک و …) از آن استفاده کنید.

پوستر دیواری چوب DA2643

از سری طرح‌های شاد می توان به پوستر دیواری چوب با کد DA2643 اشاره کرد. چوب‌های عمود در کنار یکدیگر این تصویر ذهنی را برای شما زنده می‌کند که فاصله سقف تا کف بسیار است. طرح رنگی پوستر به شما حق انتخاب در میدان وسیعی را می‌بخشد که با هر دیزاین و چیدمان که بخواهید می‌توانید آن را بچینید.