Call Now

پوستر دیواری پنجره

پوستر دیواری طرح پنجره

پوستر دیواری طرح پنجره برای خانه یا مکان‌هایی که از نعمت داشتن پنجره محروم هستند یک امتیاز محسوب می‌شود. این پوستر دیواری با طرح‌های شادی که دارد می‌تواند به شما لذت خاصی ببخشد. امروزه در شهرهای بزرگ و پرهیاهو ساختمان‌های آسمان‌خراشی وجود دارند این پوستر با چنین ویوی می‌تواند در روحیه شما اثر مثبت بگذارد.

این طرح‌ها می‌توانند طرحی باشد که شما به آنجا سفرکرده‌اید و یا عاشق آن موقعیت برای زندگی دائمی‌تان هستید. از این پوستر می‌توانید بنا بر سلیقه خود در اتاق پذیرایی، خواب، سالن‌های انتظار کلینیک‌های مشاوره، اتاق مطالعات و اتاق استراحت استفاده کرد. آنها را به دلیل زیبایی خیره‌کننده می‌توان در سقف‌ها هم نصب کرد.

ویژگی‌های پوستر دیواری پنجره

از طرح‌های مدرن در سایت پوسترلند می‌توان به پوستر دیواری پنجره اشاره کرد؛ این طرح از پوستر دیواری با طرح پنجره‌های سنتی و گچ‌بری شده در چیدمان‌های مدرن امروزی بسیار پیشنهاد می‌شود. کیفیت و رنگ‌های طبیعی که در این پوسترها استفاده شده است باعث می‌شوند بسیار طبیعی جلوه کند؛ به همین خاطر در ایجاد یک فضای واقعی بسیار می‌تواند مؤثر باشد.

این پوسترها به دلیل رنگ‌های استفاده شده در آن می‌تواند خودش را با هر چیدمانی مطابقت بدهد و بیشتر طرح‌های این پوستر منظره‌هایی هستند که با نصب آن به هر گوشه از اتاق و خانه خود می‌توانید انرژی ببخشید. نصب این پوسترها حتی در شرایطی هم تأثیر مثبتی بر سلامتی جسم و روان شما می‌گذارد. ازآنجایی‌که هزینه تغییروتحول فضاها به محیطی پر از طبیعت گزاف است؛ می‌توان از این پوستر دیواری طرح پنجره استفاده کرد و هیچ‌وقت هم طبیعت پشت پنجره شما تکراری نشود.

 پوستر دیواری پنجره رو به ساحل DA1865

طرح پوستر دیواری پنجره رو به ساحل با کد DA1865 از آرامش‌بخش‌ترین پوستر‌های سایت است. این طرح برای اتاق‌خواب، نشیمن و محل کار بسیار مناسب است. طرح ساحل و دریا و مرغ دریایی ترکیبی بسیار عالی است و شما می‌توانید متصور بشوید که این ترکیب با همدیگر چقدر می‌توانند چشم‌نواز باشند.

 پوستر دیواری طرح کتابخانه DA4352

نوع پوستر دیواری طرح کتابخانه DA4352 از سری پوسترهای فرهنگی سایت پوسترلند است. گاهی ممکن است به دلیل فضای کم خانه و یا محل کار نتوانید از کتابخانه‌های واقعی با آن جسم فیزیکی بزرگ استفاده کنید. پوستر طرح کتابخانه یک انتخاب عالی برای این فضاها می‌باشد. می‌توانید با نصب این پوستر در فضای خانه خود محیط خانه خود را فرهنگی کنید، از این طرح در اتاق نشیمن خواب محل کار و مدارس بسیار استفاده می‌شود.