Call Now

پوستر دیواری سنگ

پوستر دیواری طرح سنگ

از دیگر طرح‌های اختصاصی سایت پوسترلند پوستر دیواری طرح سنگ را می‌توان نام برد که تقریباً مانند پوستر دیواری طرح بتن از پوسترهای دیواری هر رنگی که بخواهید طرح زده شده‌اند. مانند: سنگ‌های مرمر و گرانیت و…

طرح سنگ به‌تنهایی می‌تواند بخش نصب شده را متمایز از دیگر بخش‌ها کند. این کاغذ دیواری‌ها از هر نظر بسیار مناسب هستند؛ چون همان‌طور که می‌دانید اگر بخواهیم فضاهای خود را از سنگ پر کنید قیمت آن ممکن است سر به فلک بکشد؛ ولی این پوسترهای دیواری بسیار به‌صرفه هستند. از این طرح می‌توانید در کف‌پوش‌ها اتاق استفاده کنید.

موارد قابل‌استفاده پوسترهای دیواری سنگی

این پوسترها به دلیل طرح‌های حقیقی که دارد می‌توانند در هر مکانی که استفاده بشوند و جلوه خاصی ببخشند. تصور کنید این کاغذ دیواری را در چیدمان نشیمن، کف‌پوش‌های اتاق‌خواب، دیوارهای آشپزخانه، راهرو و محل کارتان چقدر می‌تواند زیبا و لاکچری باشند.

بسیاری از افراد تیزبین گاهی در فضاهای خود می‌یابند نقص و کاستی‌هایی را که بسیار آزاردهنده است؛ پس دیگر نیازی نیست هزینه‌های زیادی برای تعمیر بدهید و با نصب این پوسترها می‌توان هم تغییرات ایجاد کرد و هم در هزینه‌ها سود کرد.

طیف رنگی این پوسترها بین رنگ‌های خنثی بیشتر در حال گردش است. طرح این پوسترها به‌ظاهر پستی و بلندی‌های زیادی دارند ولی در واقع سطح پوسترها مسطح است. پوسترهای دیواری با طرح سنگ در واقع تداعی‌کننده روزگاران قدیم می‌باشد. با انتخاب این پوستر دیواری با طرح سنگ می‌توانید در حفظ طبیعت، خاک و سنگ هم قدم مثبتی بردارید البته اگر طبیعت برایتان مهم است.

برای کمی انرژی بخشیدن به پوسترهای سنگی می‌توانید به آن گل‌های موردعلاقه‌تان را اضافه کنید و با این کار یک پوستر دیواری با سبک بهاری و تابستان را می‌توانید تجربه کنید. این پوسترها دیگر خطری برای افراد ندارد چون دیگر ممکن نیست مانند سنگ‌های طبیعی ازروی آن‌ها لیز بخورید.

 پوستر دیواری گل طرح مرمر DP1028

از پوسترهای سه‌بعدی پشت تلویزیون می‌توان به پوستر دیواری گل طرح مرمر با کد DP1028 اشاره کرد. طرح این پوستر بسیار آرامش‌بخش است و حتی در اتاق‌خواب و محل کار هم می‌توان از آن استفاده کرد.

پوستر دیواری سنگ و آسمان با کد DA1051

از پوستر دیواری سنگ و آسمان با کد DA1051 می‌توان به‌عنوان یک طرح ساده نام برد که باوجود ساده بودن بسیار لاکچری است. این پوستر برای فضاهای نشیمن و اتاق‌خواب بسیار زیباست. در چیدمان‌های رنگ کرم بسیار همخوانی دارد. الگوی این طرح می‌تواند به شما ایستادگی مقاومت را متذکر بشود.