Call Now

پوستر دیواری مجسمه

پوستر دیواری طرح مجسمه

از مدرن‌ترین طرح‌ها در سایت پوسترند می‌توان به پوستر دیواری با طرح مجسمه اشاره کرد. این پوسترها با تناژهای رنگی متفاوت برای رضایت هر سلیقه‌ای مناسب است. شما می‌توانید پوستر خود را سیاه‌وسفید، تک‌رنگ و یا از ترکیب رنگ‌های دیگر سفارش بدهید یا انتخاب کنید.

با گذر زمان و پیشرفت علم و تکنولوژی طرح‌های متنوع از این پوسترهای دیواری به وجود آمدند. ظرافت به‌کاررفته در این طرح‌ها ممکن است گاهی شما را دچار گمراهی کند که آیا تأثیر روبرو پوستر است یا مجسمه واقعی؟ طرح مجسمه‌ها در این پوسترها می‌تواند از آهن و گچ باشد.

هنر گزاف پوستر دیواری طرح مجسمه

هرکدام از این طرح‌ها در موقعیت و دکوراسیون خاص خود زیباست. خرید هنرها همیشه به قیمت گزاف است؛ ولی این هنرها گران در پوسترها گنجانده شده است و فقط با متقبل شدن هزینه‌های کم می‌توانید صاحب هر هنری که می‌خواهید بشوید. تا زمانی که به پوسترها از روبرو نگاه نکنید ممکن است همچنان در خطا بمانید ولی اگر از پهلو به آن نگاه کنید حتماً متوجه خطای دید خود می‌شوید.

پوسترهای دیواری با طرح مجسمه در سایت پوسترند از تنوع زیادی برخوردار است. می‌توانید هم بنای تاریخی در آن بیابید و هم بناهای مدرن برای چیدمان‌های مدرن خانه یا محل کارتان. طرح مجسمه جزو پرفروش‌ترین‌های سایت پوسترند است.

به دلیل کاربردهای زیادی که دارد از این پوسترها می‌توان در اتاق‌های نشیمن، خواب، محل کار و راهروهای خانه نصب کرد. طرح‌های پوستر بسیار زیبا و چشم‌نواز هستند و این خصلت باعث می‌شود تا انتخاب سختی میان بهترین‌ها را پیشرو داشته باشید. از سری طرح‌های متنوع سایت پوسترند می‌توان به:

  • پوستر دیواری مجسمه طرح گچ‌بری لاکچری DA1540
  • پوستر دیواری مجسمه رنسانس DA1123
  • پوستر دیواری هخامنشی DA2095
  • پوستر دیواری طرح مجسمه DA2068
  • پوستر دیواری تاریخی طرح مجسمه DA2067
  • پوستر دیواری طرح مجسمه DA2261

پوستر دیواری مجسمه DA1901

از سری طرح‌های کلاسیک می‌توان به پوستر دیواری مجسمه با کد DA1901 اشاره کرد که می‌توان در اتاق نشیمن و خواب استفاده کرد. این پوستر با طیف رنگی خود برای چیدمان‌های با رنگ کرم و استیل طلایی بسیار خوانایی دارد. این پوستر تصویر یک زوج را نشان می‌دهد که در کنار یکدیگر نشسته‌اند و در واقع می‌تواند هدیه بسیار عالی برای زوج‌های عاشق باشد.

 پوستر دیواری طرح مجسمه DA2385

اگر پوستری با محتوای تاریخی می‌خواهید پوستر دیواری طرح مجسمه با کد DA2385 اشاره کرد. این پوستر با طیف رنگ سیاه‌وسفید خوب برای فضاهای اسپرت و نیمه کلاسیک بسیار پیشنهاد می‌شود؛ همین باعث شده است شما با هر دیزاین و چیدمانی سبک موردعلاقه خود را اجرا کنید. این طرح پرفروش برای افراد علاقه‌مند به تاریخ و فرهنگ‌ها بسیار دلنشین است.