Call Now

پوستر دیواری گچبری

پوستر دیواری طرح گچ‌ بری

پوستر دیواری گچ بری را با قیمت مناسب از سایت پوسترلند می‌توانید خرید کنید. یکی از گران‌ترین تغییرات در دکوراسیون خانه ایجاد گچ‌ بری در فضای مختلف و یا در کانون خانه نیز است. اما پوسترلند این هزینه را به کمترین میزان نیز تغییر داده است. درواقع شماها پرداخت هزینه اندک صاحب بهترین پوستر دیواری طرح گچ‌ بری می‌شوید.

طرح‌های گچ‌بری بسیار پرطرف‌دار هستند؛ چون هم در دکوراسیون‌های کلاسیک و هم نیمه مدرن استفاده می‌شوند. در سایت پوسترلند می‌توانید طرح گچ‌بری برای سقف منزل خود استفاده کنید. طرح‌های گچ‌بری بسیار متنوع است. شما می‌توانید پوسترهایی با طرح قو، چهره، مجسمه و…را در پوسترلند سفارش دهید. بعد از سفارش نگران طرح مورد نظر خود نباشید و با خیال راحت به سفارش خود بپردازید.

چرا پوستر دیواری طرح گچ‌بری؟

گچ سنگین است و در هنگام افتادگی به‌مرورزمان خطر فروپاشی را افزایش می‌دهد. مبارزه با ترمیم و تعویض گچ شمارا به‌مرورزمان خسته می‌کند؛ علاوه بر خستگی شما را متحمل هزینه زیادی می‌کند و ریختگری زیادی هم دارد. اگر برای شما موضوعات مهم دیگری هم دخیل هستند می‌توانید سنگین شدن وزن پایه‌ها را نام برد. تمام اموری که برشمردیم باعث می‌شوند تا شما می‌توانید سنگین شدن وزن پایه‌ها را نام برد.

تمام اموری که برشمردیم باعث می‌شوند تا شما از این اضافات جلوگیری کنید و با انتخاب یک پوستر دیواری گچ‌بری از سایت پوسترلند از تمام این اضافات جلوگیری کنید و با انتخاب یک پوستر دیواری گچ‌ بری دیگر نیاز نیست هزینه‌های زیادی برای بنا بپردازید خودتان از پس آن برمی‌آید.

پوستر دیواری گچ‌بری چهره

این نوع پوستر دیواری گچ‌بری چهره با کد DA1384 می‌تواند برای فضاهای نشیمن و اتاق‌خواب نیز بسیار پرکاربرد است. این پوستر به دلیل طراحی ای که دارد می‌تواند در آرایشگاه‌ها و یا اتاق‌خواب دختران جوان استفاده بشود. استفاده از این طرح زیبایی خاصی دارد و افراد زیادی هستند که از پوسترهای چهره در فضای مورد نظرشان استفاده می‌کنند.

پوستر دیواری گل‌های گچ‌بری

نوع پوسترهای دیواری گل‌های گچ‌بری با کد DA1605را می‌توانید در سایت پوسترلند برای فضای اتاق غذاخوری، مطب، اتاق نشیمن و یا حتی اتاق‌خواب خود بچسبانید. گل‌های موجود در این پوستر نماد عشق و فروتنی است. می‌توانید فضای خانه شمارا پر از نشاط کند.