Call Now

پوستر دیواری گل

پوستر دیواری طرح گل

یکی از شادترین سبک‌های بهاری سایت پوسترلند پوستر دیواری طرح گل است. این پوستر را می‌توان در اتاق نشیمن، خواب، محل کار و کلینیک‌ها نصب کرد. طیف رنگی وسیعی را در برمی‌گیرد و می‌توانید مطابق باسلیقه خود انتخاب کنید. یا اگر چنانچه بخواهید می‌توانید طرحی فرا بی‌شمار طرح سایت پوسترلند سفارش دهید. اگر مایل باشید می‌توانید طرح گل ها را با اندکی طرح آجر و چوب ترکیب کنید و یک طرح نو بسازید.

چرا پوستر دیواری طرح گل؟

گل‌ها در درازمدت تأثیر مثبتی بر خلق‌وخو دارند. طرح گل بعد از مدتی در کمتر کردن افسردگی، اضطراب و آشفتگی بسیار مؤثر است. طرح‌های گل باعث می‌شود شما احساس رضایت بیشتری کنید و ارتباطات صمیمی‌تری را تجربه کنید. حتی اگر این پوسترها در فضاهای مطالعاتی نصب کنید بی‌شک اثر مثبت آن را خواهید.

باتوجه‌به اینکه سبک زندگی با تکنولوژی پیشرفته و سریع امروزی تأثیرات روزانه خود را بر زندگی ما وارد می‌کند کارشناسان معتقدند گل ها می‌توانند شما را تحت‌تأثیر قرار دهند و به شما شادی ببخشند. با دیدن پوستر دیواری طرح گل ممکن است شما یک لبخند واقعی و هیجان‌انگیز بزنید.

طرح گل را می‌توان در چیدمان‌های اسپرت، کلاسیک و نیمه کلاسیک نصب کنید. آن‌قدر که این طرح پرطرف‌دار است نمی‌توان آن را برای سلیقه‌ها و چیدمان‌های خاص پیشنهاد داد. از طرح‌های زیبا و خیره‌کننده آن هم می‌توان به:

  • پوستر دیواری پنجره و شکوفه DP1032
  • پوستر دیواری درخت و شکوفه DP1015
  • پوستر دیواری طرح گل رز ساده DA1062

پوستر دیواری طرح درخت با شکوفه DP2953

از ویژگی‌های مثبت پوستر دیواری طرح درخت شکوفه با کد DP2935 می‌توان وجود رنگ قهوه‌ای طرح ولی بسیار زنده و پرانرژی آن اشاره کرد. طرح پوستر با شکوفه‌های درختی است که با شاخه‌های خود در پوستر نقش انداخته است. این پوستر برای فضای نشیمن، خواب محل کار پیشنهاد می‌شود. به دلیل بک‌گراند رنگی پوستر می‌تواند در چیدمان‌های همرنگ خود هم قرار بگیرد.

پوستر دیواری گل بنفش DA1107

از پوسترهای مناسب پشت تلویزیون سایت پوسترلند پوستر دیواری  طرح گل بنفش با کد DA1107  اشاره کرد. این پوستر با طیف رنگی بنفش و یاسی و گل‌های رز در آن می‌تواند یک پوستر لاکچری باشد و جلوه خاصی به منزلتان ببخشد. این طرح می‌تواند با رنگ‌های روشنی چون کرم برای چیدمان و دیزاین دکوراسیون انتخاب شود.