Call Now

پوستر دیواری بتن

پوستر دیواری طرح بتن

پوستر دیواری طرح بتن از پیشرفت تکنولوژی و طراحی‌های داخلی منزل به وجود آمدند. این پوسترها با ظاهری مدرن سبک دکوراسیون را هم دستخوش تغییر کرده است. استفاده از این طرح در محیط اداری بسیار مرسوم است و میتوانید آنرا از سایت پوسترلند تهیه کنید، هرچند که می‌توان در اتاق‌خواب، پذیرایی و طرح‌های سه‌بعدی پشت تلویزیون هم از آن استفاده کرد. طرح بتنی در این پوسترها می‌تواند برای شما نمادها و ارزش‌های مختلف را به ارمغان بیاورد.

شما می‌توانید باسلیقه خود طرح این پوسترها را تغییر بدهید؛ به طور مثال کمی در آن از طرح‌های هندسی، منظره و گل استفاده کرد و از طرح سلیقه‌ای‌تان شگفت‌زده شوید. پوستر دیواری طرح بتن از سایت پوسترلند از محبوب‌ترین‌های سایت است.

بتن یکی از قدیمی‌ترین مصالح و منحصربه‌فردترین ساخته بشری است. پوسترهای بتنی در واقع خلاقیتی بودند که اجازه عبور از مرزهای این مسئله را به ما دادند. امروزه با استفاده این پوسترها شما می‌توانید یک فضای آرامش‌بخش بسازید.

طرح پیشنهادی پوستر دیواری بتن

از پوستر دیواری بتن می‌توانید در آشپزخانه خود استفاده کنید. همنشینی رنگ‌های خنثی چون طوسی با هر طرح و ایده زیباست. می‌توان از طرح کابینت و چیدمان چوب و یا تک‌رنگ‌های دیگری چون سرمه‌ای، قرمز، نارنجی و… استفاده کنید.

اگر در فضای نشیمن استفاده کردید حتماً از چیدمان‌هایی در تناژهای همرنگ بهره ببرید و از تأثیر آن غافل نشوید. پوسترهای دیواری با طرح بتن را می‌توانید در امور بسیاری به کار بگیرید. حتی در راهروها و فروشگاه‌ها هم با بازخورد مثبت و خوبی دارد.

شما حتی می‌توانید پسرها در اتاق کوچک همایش‌ها و جلسات خود نصب کنید و تأثیر آن را ببینید که فضای کوچک شما را چقدر بزرگ‌تر کرده است. طرح و نقشه‌های زیادی می‌توان بر روی این طرح اجرا کرد در واقع این طرح بتنی به‌مثابه یک بوم نقاشی سفید است و شما می‌توانید در طرح که می‌خواهد بر روی آن اجرا کنید.

 پوستر دیواری حجم های بتنیDA1566

پوستر دیواری حجم بتنی با کد DA1566 از طرح‌های تقریباً سه‌بعدی به‌حساب می‌آید. این پوستر دیواری با طیف رنگی طوسی را می‌توانید در اتاق‌های نشیمن خواب و یا محل کار خود نصب کنید. برای زیبایی دوچندان این پوستر می‌توانید از اکسسوری‌های در خانه‌ها استفاده کنید؛ اکسسوری‌های چون گلدان، گل‌های سرسبز آباژورهای پایه بلند و مبلمان‌های تک‌رنگ در چیدمان خود بهره ببرید.

 پوستر دیواری طرح بتن DA4424

پوستر دیواری طرح بتن با کد DA4424 یک طرح تلفیقی به شمار می‌آید. طیف رنگی این پوستر تماماً رنگ‌های خنثی است و در واقع با این حالت آشفته زیبایی خاصی به دیوار شما می‌بخشد. از این طرح می‌تواند در راهروها، فضاهای خالی نشیمن و اتاق‌خواب‌ها استفاده کرد.