Call Now

پوستر دیواری آجر

پوستر دیواری طرح آجر

در سایت پوسترلند پوستر دیواری طرح آجر به‌تازگی در عرصه پوسترهای لاکچری قدم‌های نهاده است. این پوستر دیواری پرطرفدار در فضاهای زیادی کاربرد دارند؛ می‌توانید در سالن پذیرایی، اتاق‌خواب و فضای کافه‌ها نیز استفاده کنید. پوستر دیواری مورد نظر به رنگ سفید در چیدمان اسپرت، رنگ نارنجی و قرمز در چیدمان سنتی و یا حتی نیمه کلاسیک و در طیف رنگ قهوه‌ای هم می‌توانید در چیدمان کلاسیک بهره ببرید.

از پوستر دیواری طرح آجر می‌توانید راهروها و انباری خود استفاده کنید. نقش آجری به خانه شما یک فضای زیبا و اصیل می‌بخشد. ظرافت به‌کاررفته در پوستر دیواری طرح مورد نظر در سایت ما بسیار قابل‌تحسین برانگیز است و اگر از نزدیک ببینید و یا آن را لمس کنید شمارا ممکن است به هیجان وا بدارد. پوسترهایی دیواری این طرح را در دفتر کار هم می‌توانید استفاده کنید.

از کاربرد این پوستر دیواری هرچیزی که بخواهیم بگوییم گویا بازهم کم گفته‌ایم. پوستر طرح آجر با تناژ سفید روشن برای تصاویر واضح و بازتولید رنگ‌های پرجنب‌وجوش سفید است. می‌توان متصور شد محل کاری را که از پوسترهای دیواری با طرح آجر سفید پوشانده شده است… لذت‌بخش است. ممکن است در دیدار اول فکر کنید با این طرح آجر سرما به داخل نفوذ می‌کند ولی پوسترهای تمام تلاششان را در گرم نگه‌داشتن شما می‌کنند.

انواع پوستر طرح آجری

دررابطه‌با پوستر دیواری طرح آجر با کد DA2375  می‌توان گفت این طرح یکی از پوسترهای واقعی سایت پوسترلند نیز می‌باشد. این پوستر با طراحی ای که دارد می‌تواند فضای اتاق‌های نشیمن شما و اتاق‌خواب شما را زیبا بسازد؛ بنابراین می‌توانید با خیال راحت این طرح را خریداری و استفاده کنید.

پوستر دیواری گل و دیوار

پوستر دیواری گل و دیوار آجری با کد DP126  یک طرح تلفیقی است که هم درون خود طرح گل و هم دیوار آجری را جای‌داده است. این پوستر که در سایت قرار داده شده در همه مکان‌ها می‌تواند نصب شود، به طور مثال: اتاق‌های پذیرایی، خواب‌ها و محیط‌های اداری. استفاده از پوستر به هر قسمت زیبایی مخصوص به خودش را می‌بخشد و قابلیت استفاده در هرجایی را دارد.