Call Now

پوستر دیواری سنتی

پوستر دیواری سنتی

یکی از طرح‌های به سبک قدیمی سایت پوسترلند پوستر دیواری سنتی است. این پوستر در برگیرنده تنوع فراوانی است. در این دسته می‌توانید نقش و نگارش سنتی و کاشی‌کاری‌ها را ببینید. طیف رنگی هر طرحی در خانواده همان طرح استفاده شده است.

ترکیب و چیدمان این رنگ‌ها در کنار یکدیگر آن‌قدر چشم‌نواز هستند که در هنگام دیدن آن دلتان نمی‌خواهد از آن چشم بردارید. این پوسترها آن‌قدر زیبا و باکیفیت هستند که در وهله اول گمان می‌کنید طرح‌ها دستی اجرا شده‌اند و دارای فرورفتگی و بالاآمدگی‌های زیادی است.

از پوسترها در کجا می‌توان استفاده کرد؟

از طرح‌های سنتی می‌توان در اتاق‌خواب‌ها، نشیمن، رستوران‌های سنتی و محیط‌های اداری استفاده کرد. یکسری از طرح‌های سایت پوسترلند را می‌توان برای سقف خانه هم به کاربرد چون این طرح‌ها تصاویر زیبایی داخل گنبدها هستند. از پوسترهای سنتی به دلیل طراحی خاص و زیبایی که دارند در ساختمان‌های مدرن می‌توان استفاده کرد و بر خلاف عقاید بر ناهمخوانی دیزاین ساختمان‌ها هارمونی جذابی را اجرا می‌کند.

شما می‌توانید با دادن کمی تغییرات در طرح پوسترها، پوستر دیواری‌ها را به منظرهٔ دلچسب‌تری برای خود تبدیل کنید. به طور مثال هنر تایپوگرافی را می‌توانید تلفیق کنید باهنرهای سنتی چون مرسوم و رایج هستند.

پوستر دیواری سنتی برای کالاهای آنتیک و اشرافی مانند قل به‌هم‌چسبیده دیگر پیشنهاد می‌شود. از بهترین گزینه‌ها برای انتخاب هدیه و یا پوشاندن فضای سفید و بی‌روح اتاق افرادی که علاقه‌مند به تاریخ و نقاشی‌های سنتی هستند؛ پوستر سنتی است.

به‌راحتی می‌توانید این فضای آرامش‌بخش را ساخته و از آن لذت ببرید. در این دسته از سایت پوسترلند تمام پوستر دیواری‌ها با طرح سنتی جمع‌آوری‌شده است و شما به‌راحتی می‌توانید هرکدام را که می‌خواهید انتخاب کنید.

 پوستر دیواری طرح سنتی DA4114

از طرح‌های کاشی‌کاری شده سایت پوسترلند پوستر دیواری  با کد DA4114 می‌باشد. تناژ رنگ پوستر ترکیب رنگ آبی سرمه‌ای و زرد است که هر دورنگ بسیار شاد و پرانرژی هستند می‌توانید از این طرح در اتاق‌خواب نشیمن محیط اداری و رستوران‌ها استفاده کرد. در رستوران‌های سنتی البته بازخورد بهتری دارند.

 پوستر دیواری طرح سنتی DP4219

نوعی پوستر دیواری طرح سنتی با کدDP4219 است که هنر کاشی‌کاری و نقاشی را به نمایش گذاشته است. این طرح برای اتاق نشیمن و کافه‌های سنتی و مدرن بسیار پیشنهاد می‌شود. طیف رنگی این پوسترها گرم است برای چیدمان‌های نیمه کلاسیک و اسپرت می‌توان آن را نصب کرد.