Call Now

پوستر دیواری رنسانس

پوستر دیواری رنسانس

این پوستر دیواری رنسانس از سایت پوسترلند در برگیرنده تحول و تاریخ رنسانس و اروپا است. پوستر دیواری طرح رنسانس بیشتر برای افرادی که به سبک کلاسیک و قدیمی علاقه دارند مناسب است در واقع این پوستر دیواری طرح رنسانس تاریخ تحول را به نمایش می‌گذارد.

البته به دلیل وجود چهره‌ها در این تصاویر می‌توان در زمره چهره‌ها قرارداد. پوسترهای رنسانس بیشتر متشکل است از افرادی که در حال رقصیدن، خواندن، نواختن و یا غذا خوردن هستند. طیف این پوسترها بسیار شاد است و تقریباً از تمام‌رنگ‌های گرم در آن استفاده شده است و هیچ رنگی در طرح پوسترها بیکار نمانده است.

پوستر دیواری طرح رنسانس

این پوسترهای دیواری را به‌راحتی می‌توانید در سقف خانه خود استفاده کنید و فضاهای آنتیک و لاکچری بسازید. حتی می‌توانید برای سقف اتاق‌خواب‌های کودکان خود از طرح فرشتگان آن استفاده کنید. طرح‌های رنسانس جزء پرفروش‌ترین‌ها و پربازدیدترین طرح‌های موجود است که در صنعت پوستر دیواری ظهور کرده است.

پوسترهای طرح رنسانس منحصربه‌فرد و مقرون‌به‌صرفه و دارای آثار هنری از هنرمندان مستقل در سراسر جهان می‌باشد. شما می‌توانید طرح هر پوستری که از آن خوشتان می‌آید را سفارش دهید. با نصب این پوسترهای متنوع در سراسر کلاس‌های درس می‌توانید دانش‌آموزان و دانشجویان خود را علاقه‌مند به یادگیری اصول کلی و جزئی این دوره‌ها کنید.

هر طرحی حقیقت و جزئیات زیادی را در پس خود دارد. بعضی از این طرح‌ها بسیار شاد و عاشقانه می‌باشند. در بیشتر این پوسترها همه مشغول فعالیت هستند و این خواه‌ناخواه ممکن است شما را به تکاپو وا بدارد. غلظت طرح‌های رنگ رنسانس شما را به نشاط می‌آورد.

پوستر دیواری نقاشی مسیح DA1847

از پوسترهای جذاب سایت پوسترلند پوستر دیواری نقاشی مسیح با کد DA1847 است. این طرح در اتاق‌خواب و نشیمن کاربردی‌تر است. تصویر بر روی این پوستر عکس عیسی مسیح در هر فرهنگ و کشور است. چون با کمی دقت در می‌یابید که حتی عکس عیسی مسیح با ملیت آفریقای هم در میان دیگر تصاویر وجود دارد این طرح تمام‌رنگ‌های موردنیاز برای یک فضایی دلچسب را دارد.

 پوستر دیواری نقاشی شام آخر DA1828

از قدیمی‌ترین طرح‌ها و نقاشی‌هایی است که حتی می‌توان گفت امروزه هم خواهان زیادی دارد پوستر دیواری نقاشی شام آخر با کد DA1828 است. پوستر شام آخر با رنگ‌های شاد و انرژی این بخش است. از این طرح برای اتاق نشیمن و محل کار پیشنهاد می‌شود و بسیار کاربردی است.