Call Now

پوستر دیواری مدرن

پوستر دیواری مدرن

زیرشاخه‌های پوستر دیواری مدرن در سایت پوسترلند بسیار است. در این دسته می‌توانید اشکال هندسی، مجسمه، گل و چیزهای دیگر را قرار دهید. اگر بخواهید می‌توانید از این پوستر برای هر مکانی که دلتان می‌خواهد استفاده کنید. اعم از پوسترهای پشت تلویزیون، اتاق‌خواب، نشیمن و اتاق غذاخوری و…

بخش پوستر دیواری مدرن در سایت پوسترلند در واقع یک بخش جامع است که دسترسی برای انتخاب پوستر را برای شما آسان نموده است. اگرچه پوسترهای مدرن مدت‌زمان زیادی نیست که در این عرصه قدم‌نهادن ولی بازخورد مثبت زیادی دریافت کرده است؛ چون توانسته با ترکیب سنت و مدرنیته هر سلیقه‌ای را ازخودراضی نگه دارند.

فضای پوستر دیواری مدرن

پوسترهای مدرن به دلیل طرح‌های لاکچری می‌توانند در فضاهایی که از آنها استفاده می‌کنید نقش پررنگی داشته باشند. پوسترهای منحصربه‌فردی که از سایت پوسترلند انتخاب می‌کنید می‌تواند حسن‌ختام سلیقه و دیدگاه شما باشد. پوسترهای مدرن اگر در فضای معمولی استفاده شود می‌تواند جذابیت خاصی به محیط ببخشند و فضا را شیک‌تر جلوه کند.

هنر مدرن طراحی‌ها باید با شما صحبت کند و به‌خوبی هویت شما را به همگان نشان بدهد. پوسترها باید یا با هم رنگ خود یا بالعکس باشند تا خودنمایی کند و به نقطه روشن در دکور شما تبدیل بشود. اگرچه نوع دوم برای اتاق‌ها با دیوار خنثی و تزئینات بهتر است.

تصاویری که روی طرح است نیز متعلق به شما است حتی اگر دقیقاً متوجه نباشید که چه چیزی روی پوستر شما به تصویر کشیده شده است. چاپ عالی و باکیفیت این سبک از پوستر‌های جامع می‌تواند دقت و توجه بیش از حد طراحان و مهندسان سایت پوسترلند را نشان دهد.

هنر مدرن پوسترها و طرح‌ها برگرفته از هنرهای جهانی است و به همان میزان عالی و پر طرف‌دار است. پوستر دیواری مدرن در برگیرنده طرح‌های زیادی است؛ به طور مثال:

  • پوستر سه‌بعدی انتزاعی کد DA4579
  • پوستر دیواری طرح هندسی کد DA2695
  • پوستر دیواری فانتزی DA1112
  • پوستر دیواری گل روی چوب DA1115

 پوستر دیواری طرح هندسی DA2574

از پوستر دیواری طرح هندسی با کد DA2547  می‌توان با عنوان طرحی تلفیقی از رنگ پوسترهای سنگی و بتنی یادکرد، یعنی از رنگ‌های خنثی تبعیت می‌کند و شما می‌توانید با چیدمان‌های تک‌رنگ زیبایی ای رنگ‌ها را دوچندان کنید. این پوسترها برای اتاق‌خواب، نشیمن، محیط اداری و راهروها بیشتر می‌شود بهره ببرید. طرح صاف و مسطحی که می‌تواند ذهن شمارا برای سه‌بعدی بودن فریب بدهد.

 پوستر دیواری طرح شانگهای DP1065

پوستر دیواری طرح شانگهای با کد DP1065 زیرمجموعه‌های پوستر شهری و ساختمان می‌باشد. طرح رنگ کرم دارد و برای چیدمان‌های رنگ روشن بسیار مناسب است از این پوست می‌توان به‌خاطر تصویر طراحی شده در فضای اتاق‌خواب استفاده کرد.