Call Now

پوستر دیواری گرافیتی

پوستر دیواری گرافیتی

پوستر دیواری گرافیتی مجموعه‌ای از هنرها می‌باشد که با ترکیب هنر نقاشی و تایپوگرافی در سایت پوسترلند قرار دارد. پوستر های گرافیتی می تواند هنر طرح دستان خودتان باشد. پوستر های منحصر به فرد و مقرون به صرفه‌ای که آثار هنری از هنرمندان مستقل در سراسر جهان را شامل میشود.

پوسترها هم از هنر مدرن و هم از طرح‌های قدیمی تبعیت می‌کند. پوستر دیواری‌های گرافیتی به دلیل طراحی‌های خاص در مکان‌های رسمی خیلی بازخورد مناسب و مثبت ندارد. ولی در عوض در اتاق‌خواب پسران خوابگاه‌ها و مکان‌های بسیار خوشایند است.

فروشگاه اینترنتی سایت پوسترلند برجسته‌ترین هنر شهری از بهترین گرافیتی‌ها و هنرهای خیابانی جهان را به خانه شما می‌آورد و بدین‌گونه حال و هوای منحصربه‌فرد و امروزی در فضای شما ایجاد می‌کند. هنر گرافیتی دیواری می‌تواند در اتاق‌های با چیدمان‌های اسپرت و نیمه اسپرت استفاده شود. اجرای این طرح‌ها در خانه و اتاق‌ها طراحی جسورانه است. طراحی‌های خیابانی که در صنعت پوسترهای دیواری غوغا به پا کردند.

نقاشی دیواری گرافیتی از کجا آمده است؟

هنرهای گرافیتی که در واقع به‌نوعی ابزار برای بیان هستند. این پدیده بحث‌برانگیز و اشکال رنگارنگ در کنار واگن‌های قطار آغاز شده است و در نهایت به گالری‌ها ختم شد که هنرمندان قطعات گرافیتی خود را در معرض دید قرار می‌دهند.

هنر خیابانی یا همان گرافیت‌ها از هنرهای معاصر زمانی به‌حساب می‌آیند. رفته‌رفته طرح و هنرهای گرافیتی به یک عنصر محبوب در طراحی‌های داخلی تبدیل شد؛ بنابراین، اگر از تزیینات سنتی خسته شده‌اید آماده طراحی جسورانه باشید وقت آن است که با پوسترهای دیواری هنر خیابانی یا گرافیتی آشنا شوید.

ازآنجایی‌که پوسترهای دیواری گرافیتی راهی عالی برای بیان هستند و از طریق آن می‌توانید تزیینات عالی برای اتاق نوجوانان انجام بدهید. البته که می‌توانند صدای اعتراضشان را با پوسترهای طرح‌گرافیتی نشان دهند.

پوستر دیواری گرافیتی DADA1706

از طرح های شلوغ سایت پوسترلند است پوستر دیواری گرافیتی با کد DA1706  نیز می‌باشد که در این طرح‌ها تقریباً از تمام‌رنگ‌های پاستیلی استفاده شده است. طرحی مناسب برای اتاق‌خواب نوجوانان که همیشه می‌تواند بر انرژی آنها بیفزاید.

پوستر دیواری گرافیتی DA1771

نوعی پوستر دیواری وجود دارد با نام پوستر دیواری گرافیتی با کد DA1771 که تصویر یک پسر بر روی آن کشیده شده است. از این طرح برای اتاق پسران و نوجوانان بسیار پیشنهاد می‌شود. طیف رنگی این پوسترها رنگ‌های تکی هستند و برای هر دیزاینی به چیدمانی زیبا می‌توانند باشند.