Call Now

پوستر دیواری فانتزی

پوستر دیواری فانتزی

پوستر دیواری فانتزی در سایت پوسترلند دامنه وسیعی را در بر می‌گیرد. طیف رنگ‌های این پوسترها بسیار شاد و پرجنب‌وجوش هستند و درعین‌حال از رنگ‌های آرامش‌بخش در آنها استفاده شده است. طرح‌های متفاوتی در این سبک از پوسترها وجود دارد.

بسته به سلیقه شخصی‌تان شما می‌توانید طرح پوسترها را اندکی تغییر بدهید و یا حتی همان پوستر را انتخاب کنید. از این پوسترها می‌توان در فضاهای زیادی استفاده کرد. به طور مثال: دیوار پشت تلویزیون، اتاق‌خواب، دیوار بزرگ نشیمن محل کار.

طرح‌های فانتزی پوستر دیواری

در واقع طرح فانتزی پوسترها را کمی برایتان غیرواقعی می‌کند و تخیلات شما را قلقلک می‌دهند. طرح‌های فانتزی دربردارنده تصاویر، گل، مجسمه، اشکال سه‌بعدی هندسی، طبیعت و طرح‌های اسپرت است. طرح‌های فانتزی تصاویر عروسکی بسیاری دارند.

تصاویر فانتزی بسیار پرطرف‌دار است و همیشه جزو یکی از پرفروش‌ترین پوسترها معرفی می‌شود. پوسترهای فانتزی تلفیقی از واقعیت و عقاید معنوی است. گروه سنی و جوانان و نوجوانان از عمده طرف‌داران این سبک هستند. البته که بعضی از پوسترها حتی بزرگسالان را هم بر سر ذوق می‌آورد.

مجموعه هنر پوسترهای فانتزی با بهترین کیفیت و ظرافت در طراحی منحصربه‌فرد در سایت پوسترلند قرار دارد. پوستر دیواری می‌تواند یکی از مهم‌ترین ارکان تزیینی در منزل‌های شما باشد. این رکن را در پوستر دیواری کلاسیک، پوستر دیواری مدرن، پوستر دیواری فانتزی، پوستر دیواری چهره و فشن، پوستر دیواری شهر و ساختمان یا دیگر طبقه‌بندی‌های فروشگاه آنلاین می‌توانید بیابید. از طرح‌های جذاب و لاکچری که می‌توان از آن نام برد:

  • پوستر دیواری گوزنDP1235
  • پوستر دیواری فضانورد DP1276
  • پوستر دیواری برگ DA1474
  • پوستر دیواری پروانهDA1850

پوستر دیواری فانتزی DA1120

از طرح‌های شاد سایت پوسترلند پوستر دیواری فانتزی با کد DA1120 می‌باشد. طیف رنگی پوستر گسترده است و از تمام‌ رنگ‌های شاد در آن استفاده شده است. طرح گل ها و پروانه‌ها به شما امکان نصب این پوستر دیواری را در اتاق‌خواب دختران، سالن‌های زیبایی، آموزشگاه‌های خیاطی و… را می‌دهد.

پوستر دیواری گل فلزی DP1147

یکی از پوسترهای دیواری که می‌توانید از این پوستر برای جلوه‌دادن به پشت تلویزیون، اتاق‌خواب و نشیمن استفاده کنید پوستر دیواری گل فلزی با کد DP1147 است. ترکیب رنگ طلایی و سفید به شما این امکان را می‌دهد تا در چیدمان کلاسیک اسپرت از آن بهره ببرید. طرح گل باعث حس طراوت و شادابی در این پوستر شده است.