Call Now

پوستر دیواری کلاسیک

خرید پوستر دیواری کلاسیک

از متنوع‌ترین و جذاب‌ترین پوسترهای سایت پوسترلند می توان به پوستر دیواری طرح کلاسیک اشاره کرد. این طرح از پوسترهای دیواری را در سایت پوسترلند را می‌توانید در طرح‌ها و رنگ‌های متفاوتی پیدا کنید. رنگ در طرح‌های کلاسیک بسیار لوکس و اشرافی جلوه می‌کند.این  پوستر دیواری بسیار پرفروش و پرطرف‌دار هستند.

نصب این پوسترها در منزل یا محل کار شما چندبرابر در تجمل کردن خانه‌شان می‌تواند مؤثر واقع بشود. پوسترهای دیواری طرح کلاسیک در سایت پوسترلند؛ شامل: گل، طرح گچ‌بری، تمبر، ساعت، بته جقه، کاشی، مجسمه، چوب، کشتی و اشکال هندسی و… را در برمی‌گیرد. طرح‌ها بسیار جدید و باکیفیت بالا چاپ شده‌اند.

اگر می‌خواهید به منزل خودنمایی زیبا ببخشید از پوستر دیواری استفاده کنید که با چیدمان منزل شما در تضاد نباشد؛ و همنشینی رنگ را داشته باشد. برای جلوه‌گری بیشترپوستردیواری کلاسیک فضای خانه‌تان بهتر است به تمام امور توجه داشته باشید. اموری چون: نورپردازی، رنگ پرده‌ها، کف‌پوش‌ها و سبک مبلمان و… پوستر دیواری طرح کلاسیک سبکی جاودانه در خانه‌های شما خواهد بود.

ترکیب رنگ پوسترها

شما می‌توانید بسته به میزان علاقه‌مندی دست به انتخاب این رنگ‌ها بزنید. از پوسترها می‌توان در نشیمن، خواب، راهروها، پشت تلویزیون و محل کارتان استفاده کنید. طرح‌های لوکس برای محیط‌های تجاری بیشتر پیشنهاد می‌شود. پوسترهای کلاسیک در واقع تلفیقی از طرح‌های سنتی و مدرن هستند اما به‌گونه‌ای که در بهترین حالت در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند برای جلوه‌گری بیشتر و بهتر و به همین خاطر از طرح‌های بحث‌انگیز سایت پوستر نمی‌توان گذشت.

پوستر دیواری طرح کلاسیک DA1209

پوستر دیواری طرح کلاسیک با کد DA1209 از طرح‌ها چندبعدی سایت پوسترلند است. طیف رنگی مشکی و طلایی پوستر را دربرگرفته است. طرح برگ و گل در حال رویش روی پوستر به شما انگیزه می‌دهد که پرانرژی ادامه دهید. از طرح می‌توانید در اتاق‌خواب، فضای بزرگ پذیرایی، محل کار و کلینیک استفاده کنید. طرح امکان چیدمان و دیزاین نیمه کلاسیک را به شما می‌دهد.

معرفی پوستر دیواری  DA1234

پوستر دیواری طرح کلاسیک با کد DA1234 طرح سنتی است که با بته و جقه‌ها سعی در به‌تصویرکشیدن تلفیق سنت و مدرنیته را دارد. این پوستر با طیف رنگی سبز آبی و صورتی ملایم طرح آرامش‌بخش و دلنشینی را اجرا کرده است. پوستر دیواری با کد DA1234 را می‌توان در اتاق‌خواب‌ها و محیط‌های اداری هم استفاده کرد.