Call Now

پوستر دیواری کافه رستوران

پوستر دیواری کافه و رستوران

امروزه تنوع پوستر دیواری کافه و رستوران در سایت پوسترلند بسیار است چون در شهرهای بزرگ مردم ساعاتی از روز را به طور معمول در کافه‌ها و رستوران‌ها سپری می‌کنند. از مهم‌ترین دلیلی که این محیط را برای شما زیبا جلوه می‌دهد پوستر دیواری کافه و رستوران، محیط کافه، مبلمان، چیدمان و غذاهایش می‌باشد.

بسیاری از مردم کارهای خود را در ساعتی از روز و با رفتن به کافه‌ها انجام می‌دهند پس فضای دلنشین کافه باید بسیار مهم باشد و گاهی حتی تولد و مهمانی‌ها را در این فضا برگزار می‌کنند پس از اهمیت خاصی فضاها و پوستر دیواری‌ها برخوردار هستند. تنوع در سبک پوسترها برای پوشاندن دیواره‌ها دست شما را برای چیدمان هر فضا با یک پوستر دیواری خاص بازکرده است.

انتخاب پوستر مناسب

شما می‌توانید بسته به چیدمان و دکور خلاقانه کافه و رستوران طرح موردپسند خود را سفارش دهید. طرح‌های آجری یا چوبی خود را می‌توانید با طراحی‌های از قهوه، غذاهای کافه و رستوران زینت ببخشید. البته در فضای مدرن امروزی کافه‌ها اشکال هندسی بیشتر موردپسند واقع شده است. از این طرح برای یک دیوار خالی بزرگ می‌توان استفاده کرد.

از طرح پوسترهای دیگر هم می‌توان برای طراحی فضاهای داخلی استفاده کرد. مثل: گل‌وگیاه، حیوانات، شهر و ساختمان، تایپوگرافی و… طیف رنگ‌های استفاده شده برای تأثیر بیشتر در فضا باید گرم و جذاب باشند. از ویژگی‌های مثبت این پوستر دیواری‌ها می‌توان به این موضوع اشاره کرد که پوستر دیواری کافه و رستوران در سریع‌ترین زمان ممکن نصب، صرفه‌جویی در هزینه و تعویض راحت دارد.

پوستر دیواری طرح سنگی DA2063

یکی از طرح‌ها با ظریف‌کاری بسیار از سایت پوسترلند پوستر دیواری طرح سنگ با کد DA2062 است. ظاهر این پوستر به دلیل تنوع رنگی که در آن کار شده است می‌تواند در چیدمان‌های رنگ چوب هم استفاده بشود. پوستر را می‌توانید در فضاهای کلاسیک و خصوصاً مدرن و اسپرت استفاده کنید.

 پوستر دیواری کافی‌شاپ DP3571

از پوسترهای با تناژ رنگ گرم و جذاب که برای چیدمان‌های طرح چوب مناسب است و می‌توان پیشنهاد داد پوستر دیواری کافی‌شاپ با کد DP3571 اشاره کرد. تصویر روی طرح به شما این امکان را می‌دهد در فضای خالی پشت کانتر از آن استفاده کنید.