Call Now

پوستر دیواری پذیرایی

پوستر دیواری پذیرای

علاقه‌مندان به چیدمان و دکوراسیون منزل همیشه راه‌های زیادی در پیش‌ روی آنها برای تغییرات قرار می‌گیرد، یکی از این معضلات پوستر دیواری پذیرایی است و سایت پوسترلند این مشکل را حل کرده است. اگر به تمام امور در چیدمان‌ها بادقت توجه کنید می‌توانید بهترین تغییرات را در چیدمان منزلتان انجام دهید.

دیوارهای پذیرایی جزء پربیننده‌ترین بخش خانه شما می‌باشد. اگر این دیوار به‌خوبی پوشانده نشود با چیدمان منزل هماهنگ نباشد می‌تواند به بدترین چیدمان تبدیل شود. انتخاب دیوار مناسب پذیرایی برای پوشاندن آن بسیار قابل‌تأمل برانگیز است هنگامی‌که پوستر دیواری پذیرایی چسبانده می‌شود آن دیوار تبدیل به یک نقطه عطف مهمی در منزل و محل کار شما می‌شود.

نکاتی در باب رنگ پوسترها

اگر تناژ رنگ‌های استفاده شده باهم همخوانی نداشته باشد موجب درهم‌ریختگی می‌شود. طرح موردنظر خود را می‌توانید با انتخاب کردن و یا حتی با کمی تغییرات در سایت پوسترلند سفارش دهید. طرح‌ها هرکدام مناسبت خاص خود را برای چیدمان (کلاسیک، مدرن، اسپرت و …) را دارند.

پوسترهای خوب هستند که بتوانند هویت شما را نشان بدهند و احساسات عواطف شما را قلقلک بدهند. پوسترها را در این بخش می‌توانید هم به‌صورت سه‌بعدی هم به‌صورت ساده و هم به‌صورت تجملی انتخاب کنید.

در استفاده از پوستر دیواری سه‌بعدی دقت لازم را داشته باشید که در جایی نصب بشود که کمتر دیزاین‌های شما در جلو و یا در اطراف آن قرار دارد. پوسترهای سه‌بعدی اگر در جای مناسب خود قرار بگیرد می‌تواند بر بزرگ و کوچک کردن فضای خانه‌های شما سهیم باشد.

پوستر دیواری پذیرایی می‌تواند در طرح‌های سنتی و مدرن طراحی بشود و شما با انتخاب درست طرح این پوسترها می‌توانید تغییرات شگرفی را به فضای خانه یا محل کارتان هدیه دهید.

 پوستر دیواری گچ‌بری DA1873

اگر پوستری با طیف رنگی طوسی می‌خواهید پوستر دیواری گچ‌بری با کد DA1837 انتخاب شایانی است و می‌تواند در چیدمان‌های اسپرت و مدرن بیشتر قرار بگیرد. از این طرح می‌توان در اتاق‌خواب‌ها، نشیمن، غذاخوری و محل کار استفاده کرده. ظرافت در طراحی پوستر سبب شده است طرح به تصویر نقاشی یک سیاه‌قلم مانند بشود.

پوستر دیواری طرح ساحل DA2388

از طرح‌های تلفیقی پوستر دیواری پذیرایی و پوستر طرح فانتزی پوستر دیواری طرح ساحل با کد DA2388 ساخته شده است. این طرح در چیدمان اسپرت بسیار پرکاربرد است و می‌تواند در اتاق‌خواب و پذیرایی نصب شود. طیف رنگی تصویری بیشتر تیره بوده و همین دلیل بر این شده است که چیدمانتان هم از رنگ‌های تیره پیروی کند.