Call Now

پوستر دیواری املاک

پوستر دیواری املاک

از پوسترهای طرح تجاری سایت پوسترلند می‌توان به پوستر دیواری املاک اشاره کرد. پوسترهای با طرح شهر و ساختمان که می‌توانند ظاهر و فضای املاک شما را لاکچری کند. طرح پوسترها بیشتر نماهای ساختمان و شهرهای مدرن است.

دفاتر مشاور املاک به دلیل موقعیت‌های مکانی باید به فضاهای خود رسیدگی کنند و محیط مناسب معاملات را ایجاد کنند. پوسترها می‌توانند در سایز و ابعاد دلخواه شما تهیه بشوند و می‌توان به‌راحتی آنها را نصب کرد. پوستر دیواری املاک یکی از بهترین راه و روش‌های تغییر و به‌روز نمودن فضای دفاترشما است.

تصاویر طرح‌ها باید آن‌قدر زیبا و چشمگیر باشند که تأثیر بسزایی در دیدگان مشتریان داشته باشد. برای فروش و اجاره‌های ساختمان‌ها خیلی می‌تواند اثر بگذارد، چون عمده فعالیت املاک فروش و انجام معاملات بسیار مهم است. فضای انجام معاملات در واقع خیلی اثرگذار است.

ویژگی پوستر دیواری املاک

پوسترهای دیواری به خودی‌خود بسترهای خاصی دارند و برای فضای خاصی تعبیه شده‌اند. پوستر دیواری املاک می‌تواند لاکچری و سه‌بعدی ساخته بشود. از پس‌زمینه‌های در سبک چوب بتنی یا سنگیهم می‌توانید استفاده کنید. چون فضای معاملات فضاهای به نسبت رسمی هستند و نمی‌توان از هر پوستری در این محیط‌ها استفاده کرد.

طراحی‌ زیبا و جلوه‌ای جذاب‌تر سایت پوسترلند به شما این امکان را می‌دهد که به بهترین شکل ممکن دفاتر املاک و یا ساختمان‌های مربوط به ساخت‌وساز را تزیین کنید. پوستر دیواری‌های سه‌بعدی در جذب مشتری نقش بسزایی را عمل می‌کنند. پوستر دیواری‌ها با ظاهر لاکچری خود باعث می‌شوند محیط شما تبدیل به یک دفتر تجاری مجلل بشود.

پوستر دیواری ساختمان و پنجره DA1906

از طرح های سراسری می‌توان به پوستر دیواری ساختمان و پنجره با کد DA1906 اشاره کرد که از پنجره‌ها می‌توانید نمای از آسمان‌خراش‌ها و ساختمان‌های بلند را به تماشا بنشینید. از این پوستر می‌توان در محیط کار و شرکت‌های ساخت ساز استفاده کرد. این طرح به محل شما جلوهٔ خاص و لاکچری می‌بخشد.

پوستر دیواری گل و چوب DP1067

نوعی پوستر تلفیقی که از طرح چوب و گل می‌توان نام برد پوستر دیواری گل و چوب با کد DP1067 است. از این پوستر می‌توان در دیوار پشت سه‌بعدی تلویزیون استفاده کرد. این طرح برای اتاق‌خواب و نشیمن هم مناسب است. طرح و تناژ روشن پوستر به شما اجازه می‌دهد در هر دیزاین و چیدمانی از این سبک پوستراستفاده کنید. طرح گل روی پوستر به زیبای طرح افزوده و حس طراوت و تازگی را به شما می‌بخشد.