Call Now

پوستر دیواری اداری

پوستر دیواری اداری

انتخاب پوستر دیواری اداری در چند سال اخیر بسیار موردتوجه قرار گرفته است، سایت پوسترلند باظرافت فراوان و دقت به امور کلی این مکان رسمی سعی در کمک شما دارد. همان‌طور که می‌دانید کمتر فضاهای اداری یافت می‌شوند که به رنگ و لعاب دیوارهای خود توجه داشته باشد.

در واقع فضاهای رسمی بدون هیچ‌گونه رنگی دیوارهایش آزاردهنده و غیرقابل‌تحمل است. از پوسترهای دیواری اداری در عین سادگی می‌توان بخش عمده‌ای از این خشکی را در محیط اداری کاهش داد. پوسترها در سایت پوسترلند بیشتر برگرفته از پوستر شهر و ساختمان است و طرح عمده این پوسترها برج‌های بلند و آسمان‌خراش است که به شما قدرت را القا می‌کند.

تنوع در طرح پوسترهای دیواری اداری

طرح‌ها می‌تواند مطابق سلیقه شما تغییرات را بپذیرند ولی تلاش بر این موضوع شده است که تمام پوسترهای این بخش مناسب با محیط اداری چیده شود. محیط‌های اداری به دلیل وقت زیادی که در حین انجام کار در آن صرف می‌شود بسیار مهم و حائز اهمیت هستند. مهم از این بابت که کارکنان بتوانند خلاقیت و نوآوری خودشان را بروز دهند.

برایتان طرح‌های متنوع پوستر دیواری اداری از سایت پوسترلند را در زیر برایتان نام‌برده‌ایم:

  • پوستر دیواری چوبی DA1770
  • پوستر دیواری کلاسیک DA1831
  • پوستر دیواری هندسی DA1772

پوستر دیواری شهر تهران DA2513

اگر پوستری با چشم‌انداز شهر تهران می‌خواهید پوستر دیواری شهر تهران با کد DA2513 را می‌توانید انتخاب کنید. تغییرات در آسمان این پوستر باعث شده است که هوای تهران در مقابل دیدگان شما قرار بگیرد در گوشه پوستر برج میلاد به‌خوبی دیده می‌شود.

تصویر پوستر از بالا گرفته شده و به شما این امکان را می‌دهد تا در طبقات پایین هم از آن بتوانید بهره ببرید. طیف رنگی و طبیعی این پوستر این باور را به شما القا می‌کند که انگار قسمتی از دیوار محل کارتان را برش داده و از فضای بازسازی‌شده شهر تهران لذت می‌برید.

  پوستر دیواری شهر ساحلی DA2571

از طرح‌های زیبایی که دربردارنده سه منظره با هم در تصویر می‌باشد، برج‌های بلند و آسمان‌خراش را در تصویر می‌توانید ببینید پوستر دیواری شهر ساحلی با کد DA2571 است. محل کار شما را به یک محیط لاکچری و تجملی تبدیل می‌کند و طیف رنگی به کار برده شده در پوستر به شما اجازه می‌دهد هر چیدمانی از آن به توانید استفاده کنید.