Call Now

پوستر دیواری اتاق دختر

پوستر دیواری اتاق دختر

سایت پوسترلند؛ در یک‌کلام می‌توان پوستر دیواری اتاق دختر را به معنای احساس و عواطف آنها تعریف کرد. پوسترها نسبت به سن و علاقه دختران در  دو طرح کارتونی و فانتزی قرار می‌گیرند. پوستر دیواری‌ اتاق دختر را می‌توانید به صورت سه‌بعدی سفارش دهید.

شما می‌توانید به طور مستقیم بر طرح و رنگ پوستر موردعلاقه‌تان تغییراتی ایجاد کنید. طیف طرح پوسترهای دیواری اتاق دختران بیشتر رنگ‌های شاد و یا خنثی با تصاویر فانتزی هستند.تنوع در این طرح‌ها باعث شده است که همه سنین خواهان این پوسترهای فانتزی باشند.

توجه داشته باشید که انتخاب پوسترهای دیواری اتاق دختر بسیار مهم است چون با روحیات حساس و لطیفی سروکار دارید. طرح‌های تازه و شیک در پوستر دیواری اتاق دختران باعث شده است توجه زیادی را به خود اختصاص دهند. برای جلوه‌گری بیشتر پوسترها می‌توانید باقی وسایل اتاق را هم در همرنگ آن انتخاب کنید تا هارمونی زیباتری بسازید.

انتخاب پوستر یا توجه به سلیقه

دخترها در سنین پایین‌تر بیشتر شخصیت‌های پرنس پرنسس دیزنی کارتون‌های با بازیگران دختران نوجوان را می‌پسندند، ولی در سنین بالاتر برای بزرگ‌تر نشان‌دادن خودشان در محیط اطراف از طرح‌های فانتزی، گل، منظره و یا اشکال هندسی استفاده می‌کنند.

نحوه صحیح انتخاب  پوستر دیواری اتاق دخترانه می‌تواند باعث ایجاد آرامش در اتاق موردنظرتان باشد و می‌تواند به طرح دل‌انگیزی تبدیل بشود که در خیال و تصوراتشان بتوانند در جای‌جای پوستر پرواز کنند. گاهی این طرح موردنظر دختران توسط خودشان طراحی می‌شود که به طور تلفیقی ساخته می‌شود. از طرح‌هایی که می‌توان برای این بخش نام برد:

  • پوستر دیواری طرح چوب DA2654
  • پوستر دیواری طرح پروانه DA2371
  • پوستر دیواری طرح فانتزی DP2990

یه این صورت که گفته شد است.

پوستر دیواری حیوانات طرح پاندا DA2038

از طرح های شاد و سرسبزپوستر دیواری حیوانات طرح پاندا با کد DA2038 است که هم منظره و حوانات را باهم دارد. پانداها موجوداتی هستند که کمتر کسی پیدا می‌شود که آنها را دوست نداشته باشد. این حیوان را تقریباً تمام دختران دوست می‌دارند. این طرح برای دخترانی که هم به بقای محیط‌ زیست و هم به بقای حیوانات علاقمند هستند بسیار خوشایند است.  این طرح برای اتاق‌خواب و محل کارمناسب است.

پوستر دیواری طرح چهره و شعر DP302P

از طرح‌های سیاه‌وسفید سایت پوسترلند پوستر دیواری طرح چهره و شعر DP3020 است. این پوسترها برای اتاق‌خواب و سالن‌های زیبایی مناسب می‌باشد. تک‌رنگ‌های موجود در پوستر باعث افزایش توجه می‌شود و شما می‌توانید از رنگ‌های دیگر هم در آن استفاده کنید و طراحی این سبکی باعث شده است که دست شما برای چیدمان باز باشد.