Call Now

پوستر دیواری ماشین

خرید پوستر دیواری ماشین

سایت پوسترلند؛ در دنیای مدرن و امروزی پوسترهای کلاسیکی چون پوستر دیواری ماشین برای علاقه‌مندان به وسایل حمل‌ونقل که خواهان آن هستند بسیار دوست‌داشتنی است. تصاویر بسیار زیبای خودروها باعث شده است تا علاقه‌مندان به ماشین از این پوستر زیاد بهره ببرند. طرح متنوع این پوسترها باعث شده است که شما بتوانید از سن پایین تا بالاترین‌ها را با این پوستر شیفته کنید. از بهترین جایگاه برای نصب این پوسترها می‌توان به نمایشگاه معاملات ماشین و اتاق‌خواب خواب پسران جوان و نوجوان را نام ببرد و ازآنجایی‌که کمتر پسربچه پیدا می‌شود که از این طرح استقبال نکنند می‌توان ماشین مورد علاقه‌شان را به شکل پوستر دیواری که در طرح ماشین مورد علاقه اشان هست را به آنها هدیه داد.

این پوسترها می‌تواند دغدغه پدر و مادرها را برای محیط اتاق‌خواب فرزندانشان رفع کند. تصاویر زیبای کارتون‌های دیزنی از بهترین تصاویری هستند که می‌تواند از خوابگاه پسران استفاده کنید. طیف رنگی این پوسترها شاد و جذاب است که شما را می‌تواند بر سر ذوق آورد.

انواع پوستر دیواری طرح ماشین

میتوان این طرح از  پوسترهای دیواری را در شرکت و اداره‌هایی که مربوط به مونتاژ خودروها هستند نصب کرد. طرح‌های دیگر پوستر دیواری را می‌توان با نام‌های زیر معرفی کرد:

  • پوستر دیواری طرح DA2025
  • پوستر دیواری طرح DA2064
  • پوستر دیواری طرح DA2157
  • پوستر دیواری طرح کلاسیک DA1745

پوستر دیواری طرح کلاسیک با کد DA1745 طرح قدیمی و زنگ‌زده از ماشین است که در طبیعت رها شده است. کیفیت و رنگ طراحی‌های شاد و جذاب در جلب‌توجه شما و مهمانانتان مؤثر می‌تواند واقع بشود. از این طرح در اتاق‌خواب، نشیمن و فروشگاه‌های تعمیرات خودرو می‌توان استفاده کرد و مناسب اسب و پیشنهاد می‌شود.

معرفی پوستر دیواری DA2027

یکی دیگر از انواع پوستر های دیواری با کد DA2027 از پوسترهای با طرح قدیمی سایت پوسترلند است طرح قدیمی و طیف رنگی یا سیاه‌وسفید است و برای اتاق‌خواب، نشیمن و نمایشگاه‌های ماشین بسیار مناسب است. البته اگر طرحی رنگی این پوسترها را نخواهید می‌توانید به‌صورت سیاه‌وسفید سفارش دهید. طرح‌های سیاه‌وسفید را برای تصاویر ماشین‌های کلاسیک پیشنهاد داده می‌شود. پوسترها را در قالب ساده و سه‌بعدی هم می‌توان سفارش داد.