Call Now

پوستر دیواری اتاق پسر

پوستر دیواری مناسب اتاق پسر

از طبقات مختص پسرها در سایت پوستر دیواری اتاق پسر است. این پوستر دیواری همان‌طور که از نامش پیداست برای فضای اتاق خواب یا نشیمن پسران بسیار فاخر است. طراحی پوسترها به‌گونه‌ای است که مورد خوشایند پسران جوان و نوجوان باشد. همه ما می‌دانیم که جنس علاقه‌مندی پسرها را که بیشتر به چه چیزی علاقمند هستند. آنها به بازی فوتبال، ماشین، بازی‌های جنگی و… علاقه‌مند هستند. طیف رنگی موردپسند پسران رنگ‌های گرم و پرانرژی است که دقیقا متناسب با سلیقهٔ آن‌ها انتخاب می‌شوند.

البته که از طرح‌های دیگری چون: شهر و ساختمان، فانتزی‌ها، منظره و حیوانات هم می‌توان انتخاب کرد. گاهی چیزهایی مورد پسند پسرها  است که طرح‌های خاص و موردعلاقه خودشان را داشته باشند و به همین خاطر دست به طراحی‌های خاص در سبک خود می‌زنند.

انتخاب پوستر مناسب

پوستر دیواری اتاق پسر را می‌توانید در طرح‌های سه‌بعدی هم انتخاب کنید و دست شما برای انتخاب باز است. جوانان و نوجوانان پسر به دلیل انرژی‌های بسیار زیاد و بالا برای جنب‌وجوش می‌توانند پوستر دیواری را انتخاب کنید که زیبا و آرامش‌بخش به آنها باشد.

طرح‌های مسقف می‌توانند به شکل ستاره‌ها و رالی ماشین‌ها باشند. رنگ‌ها از طیف تیره تا روشن در جنب‌وجوش و آرامش بخشی خیلی اثرگذار است. با انتخاب درست می‌توانید به بهترین شکل ممکن دکوراسیون و چیدمان اتاق فرزندانتان را تزیین کنید.

پوستر دیواری اتاق پسران در واقع یک بخش اعظمی از تغییرات را به خود اختصاص می‌دهد. طرح پوسترها در واقع این علایق را بوجود می‌آورد که فرزندانتان در ذهن خود برای آینده خود متصور شوند. از طرح‌های پرطرف‌دار سایت می‌توان به:

  • پوستر دیواری حیوانات طرح پانداDA2038
  • پوستر دیواری دایناسور DA1785
  • پوستر دیواری حروف انگلیسی DA1727

متذکر شد.

پوستر دیواری طرح شخصیت کارتونی DA2316

طرح پوستر دیواری شخصیت کارتونی با کد DA2316 یک طرح گرافیتی است که بر روی دیوار کشیده شده است. طیف رنگی پوستر آبی و قرمز است، و یک الگو برای جوانان و نوجوانان به‌حساب می‌آید و برای اتاق‌خواب‌ها بسیار مناسب است.

پوستر دیواری طرح اسپرت DA2300

یک نوع پوستر دیواری طرح اسپرت با کد DA2300 طرح یک پاندای عصبانی است که با تم قرمز و سفید ساخته شده است. این طرح برای اتاق‌خواب بسیار مناسب است طرح پوسترها به شما اجازه می‌دهد برای گروه سنی از نوجوانان آن را بتوانید استفاده کنید. طیف رنگ قرمز این پوستر فرزند شما را بر تحرک و پویایی وادارد.