Call Now

پوستر دیواری اتاق خواب

پوستر دیواری اتاق‌خواب

یکی از طرح‌های متفاوتی که در سایت پوسترلند ساخته شده‌ پوستر دیواری اتاق خواب است که می‌تواند به شما سکون و آرامش ذهنی را هدیه بدهد. پوسترهای دیواری از طرح‌های متفاوتی، چون: طراحی گچ‌بری چهره‌ها، طرح ساحل دریا، حیوانات و…تهیه شدند.

شما متناسب با چیدمان و دکوراسیون اتاق‌خوابتان می‌توانید پوستر دیواری انتخاب کنید. طرح‌ها برای اتاق‌خواب‌ها وهرآنچه که نیاز شما به یک خواب آرام باشد را رفع می‌کند. کاغذ دیواری‌ها را می‌توانید به‌صورت سه‌بعدی در فضای اتاق‌خواب خود داشته باشید.

تصور کنید برای خوابیدن و استراحت کردن در میان انبوهی از گل‌ها، درختان و یا هر طرحی را که دوست دارید قرار گرفته‌اید و در هنگام بیداری و بازشدن چشمانتان با این صحنه روبرو می‌شوید؛ چه حس زیبای خواهید داشت. شما می‌توانید حتی عکس دونفره و چندنفره خودتان را با بهترین کیفیت به سایت پوسترلند سفارش دهید و آن را در قالب پوستر یا کاغذ دیواری دریافت کنید. حس آرامش در میان این طرح‌ها می‌تواند کل روز شما را بسازد.

انتخاب پوستر دیواری اتاق خواب

پوسترهای دیواری به‌واسطه زیبایی و جلوه خاصی که دارند بیشتر مورداستفاده قرار می‌گیرد. انتخاب پوستر دیواری اتاق‌خواب کار مهمی است؛ چون اگر چنانچه همخوانی نداشته باشد رنگ‌ها و چیدمان با یکدیگر ممکن است باعث آزار روان شما بشوند. طیف رنگ‌های پوستر دیواری به سه دسته: رنگ‌های تیره، سیاه‌وسفید، رنگ‌های روشن تقسیم می‌شود.

هر یک از این رنگ‌ها باید در بستر مناسب خود نصب بشود. به طور مثال رنگ‌های روشن برای دکوراسیون‌های تیره مناسب است و یا در طیف رنگی خود برای یکدست شدن مناسب است. رنگ‌های تیره برای دکوراسیون روشن مناسب‌تر است چون می‌توانید این‌گونه طرح‌های چیدمان را بهتر درک کرد. رنگ سیاه‌وسفید هم در چیدمان‌های خاص خود زیبا هستند.

پوستر دیواری طرح دریاDA2459

از طرح های پر چوش و خروش پوستر دیواری طرح دریا DA2459است که با رنگ آبی خود در ایجاد آرامش در شما مؤثر است. از این طرح می‌توانید در اتاق‌خواب و نشیمن استفاده کنید. کیفیت و ظرافت در طراحی این تصویر به شما برشی از طبیعت را هدیه می‌کند.

پوستر دیواری طرح ساحل DA2590

از طرح‌های زیبایی که جنگل‌های سر به فلک کشیده در هنگام بازشدن چشم‌هایتان در مقابل دیدگانتان قرار دارد پوستر دیواری طرح ساحل با کد DA2590است. پوستر دیواری طرح ساحل را می‌توان در اتاق‌خواب‌ها، نشیمن و محیط ادارات استفاده کرد که آرامش را در شما تزریق می‌کند.