Call Now

پوستر دیواری هنری

پوستر دیواری هنری

نوعی از پوستر دیواری که در سایت پوسترلند وجود دارد به پوستر دیواری هنری شناخته می‌شود. هنرهایی چون تایپوگرافی، گل و طبیعت، نقاشی، هنرهای سه‌بعدی مدرن و… بی‌شک پوستر دیواری هنری پرطرف‌داری است، چون نظر سیل عظیمی از مردم را به خود جلب کرده است.

این پوسترهای هنری می‌توانند در چیدمان و دکوراسیون‌های منزل یا محیط اداری شما کاربردی باشند. طرح‌ها و طیف رنگی متنوع به شما اجازه می‌دهد بهترین انتخاب را انجام دهید. این سبک از پوسترها درواقع نقاشی‌های انتزاعی را هم شامل می‌شوند.

انواع طرح پوستر دیواری هنری

همان‌طور که در سایت پوسترلند می‌بینید طرح این نقاشی‌ها بیشتر دربرگیرنده رنگ‌های شاد و گرم است و ظرافت در طرح این پوسترها آنها را به پوسترهای بی‌نقصی تبدیل کرده است که به‌راحتی می‌توانید آنها را سفارش دهید و نصب کنید.

چند طرح برگزیده از پوستر دیواری هنری را در زیر برایتان آورده‌ایم:

  • پوستر دیواری طرح خط نستعلیق DP4216
  • پوستر دیواری نقاشی فانتزی DA1618
  • پوستر دیواری نقاشی فانتزی DA1726
  • پوستر دیواری طرح فانتزی DA4179
  • پوستر دیواری نقاشی فرشته DA1775

از این پوسترهای جذاب و هنری می‌توان در اتاق‌های نشیمن و خواب نصب کرد. طرح بعضی از پوسترها بسیار جذاب است و می‌توان از آنها برای پوستر دیواری سقفی هم حتی استفاده کرد. پوسترهای هنری دربردارنده احساسات لطیف و انرژی بالایی هستند که با نصب آن‌ها حتماً متوجه خواهید شد. پوستر دیواری‌های هنری توان تبدیل‌شدن به پوسترهای سه‌بعدی را هم دارند. این طرح‌ها برای افراد هنردوست و هنرمند خوشایند است و می‌تواند یک هدیه عالی برای هنردوستان باشد.

 پوستر دیواری نقاشی فانتزی شهر پاریس DA4178

نمایی از مردم شهر پاریس را می‌توانید در پوستر دیواری نقاشی فانتزی شهر پاریس با کد  DA4178 بیابید. طرح پوستر آبرنگی می‌باشد. پوستر از رنگ‌های شادی ساخته شده است و ظرافت عالی و بالایی در تصویربرداری پوستر بوده است. طرح برای اتاق‌خواب و نشیمن پیشنهاد می‌شود.

پوستر دیواری نقاشی فرشته DA1782

از طرح‌های عرفانی سایت پوستر دیواری نقاشی فرشته با کد DA1782 است. این طرح را می‌توان در سقف و صومعه‌ها استفاده کرده است. تمام طرح از رنگ‌های شاد ساخته شده است و در روحیه شما می‌تواند تأثیر مثبت بگذارد.