Call Now

کاربردهای پوستر دیواری

ارسال شده توسط عسکری
کاربردهای پوستر دیواری
17 اردیبهشت 1400

پوستر دیواری یک گزینه تزئین دکوراسیون بی انتها برای کسانی است که به دنبال تغییر هر اتاق در خانه هستند. کاغذ دیواری اعم از آشپزخانه، حمام، اتاق خواب یا اتاق نشیمن به عنوان یک روش نسبتاً آسان و مقرون به صرفه برای درخشش دیوارهای شما عمل می کند. اما کاربردهای پوستر دیواری تنها در دیوار خلاصه نمی شوند! در ادامه ما چند5 مورد استفاده تزئینی و خلاقانه از پوستر دیواری را برجسته کرده ایم که شاید قبلاً فکرش را نمی کردید انجام دهید.

کاربردهای پوستر دیواری

 

 

کاربردهای پوستر دیواری برای کتابخونه

کاربردهای پوستر دیواری برای کتابخونه

مهم نیست که در چه ابعادی و چه اتاقی باشد، استفاده از کاغذ دیواری برای تزئین پشت قفسه کتاب راهی بسیار آسان برای بهبود دکوراسیون اتاق است. ما توصیه می کنیم یک چاپ طرح دار پیدا کنید که از رنگ قفسه کتاب یا طرح کلی رنگ در اتاق تعریف کند. اگر دیوارهای طرح دار، رنگ یا کاغذ دیواری دارید توصیه می کنیم از رنگ ثابت برای قفسه کتاب استفاده کنید.

دیوار برجسته شومینه

دیوار برجسته شومینه

یکی از کاربردهای پوستر دیواری استفاده از آن در کنار شوینه است. برای کسانی که خوش شانس هستند که یک شومینه داشته باشند تا بتوانند ماه های زمستان را با آن بگذرانند شومینه ها اغلب قسمتی دارند که از بقیه دیوارهای اتاق متفوت است. یک روش آسان برای بهبود ظاهر و احساس شومینه تبدیل دیوارها به دیوارهای برجسته با استفاده از چاپ کاغذ دیواری برای ایجاد تضاد در رنگ یا کاغذ دیواری در بقیه قسمت های اتاق است.

کاربردهای پوستر دیواری برای قاب عکس

کاغذ دیواری قاب عکس

این مورد یکی از کاربردهای پوستر دیواری محبوب برای اغلب افراد است. خوشبختانه برای شما این نیز یکی از ساده ترین کارهاست. چند مورد از چاپ های مورد علاقه خود را انتخاب کنید و چندین قاب عکس کوچک بخرید سپس چاپ های مختلف را داخل قاب عکس قرار دهید.

تصویر زمینه برای رومیزی

تصویر زمینه رومیزی

می توانید به راحتی از کنار سفره های گران قیمت و پارچه های مرکزی این گزینه تزیین نگاه کنید. تمام آنچه شما نیاز دارید یکی از چاپ های کاغذ دیواری مورد علاقه شما و یک صفحه شیشه ای اندازه گیری شده است تا ظاهری لوکس برای رومیزی خود کسب کنید. به سادگی یک نوار کاغذ دیواری که با میز شما مطابقت دارد اندازه بگیرید و یک تکه لیوان پیدا کنید تا روی آن قرار گیرد.

آستر کشو

 آستر کشو

یکی دیگر از کاربردهای پوستر دیواری استفاده از آن ها در آستر کشو می باشد. اگرچه این ایده دکوراسیون با چشم غیر مسلح قابل مشاهده نیست اما با استفاده از کاغذ دیواری در کشوها دکوراسیون داخلی خود را ارتقا دهید. مشابه ایده قفسه کتاب که در بالا ذکر شد تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که چاپی را که دوست دارید پیدا کنید و سپس قطعات مربوط به هر کشو را برش دهید. این گزینه مناسب برای هر کابینت آشپزخانه است. همچنین می تواند برای مبلمان اتاق خواب، اتاق ناهار خوری یا اتاق نشیمن مناسب باشد.

سقف های منحصر به فرد

کاربرد کاغذ دیواری برای سقف

بسیاری از برنامه های کاربردی دیوارپوش های منحصر به فرد و سرگرم کننده وجود دارد اما قرار دادن آن بر روی سقف همیشه بیانیه ای قوی برای طراحی ایجاد می کند. این یک ویژگی طراحی شگفت آور به خودی خود است اما همچنین به سادگی یک روش خلاقانه برای افزودن رنگ است.

یک مثال برای کاربردهای پوستر دیواری

به یک مثال رسمی تر در زیر مراجعه کنید. طراحان داخلی ما تصمیم گرفتند؛ از دیوارپوش های تقلیدی از چوب در این سقف با ارتفاع دو برابر استفاده کنند. این دیوارپوش مخصوص چوب از نوع کاغذی است (محتوای نوارهای کاغذ دیواری همیشه کاغذ نیست و گاهی کاملاً مصنوعی است). چشم شما واقعاً آن را به عنوان چوبی واقعی می بیند. با این حال اگر آن را احساس کنید (اگرچه در این حالت سقف ها خیلی بلند است) متوجه خواهید شد که در واقع این چوب واقعی نیست بلکه کاغذ است.

تصویر زمینه به عنوان صفحه

اگر می خواهید اتاق خواب شما دارای یک سرتخت بزرگ باشد پوشش دیوار می تواند به شما در دستیابی به آن کمک کند.

یک قاب تختخواب را با یک سر تخته پایین متصل کنید. با استفاده از موادی که مربوط به قاب تخت خواب شما باشد یا مانند مورد ما در اینجا مربوط به تختخوابتان باشد دیوار اصلی سر صفحه خود را کاغذ دیواری کنید. رنگ ها با یکدیگر صحبت می کنند و مانند یک گروه احساس می شوند. در این مثال کل دیوار مانند یک سر صفحه احساس می شود.

کلام آخر

برای خرید پوستر دیواری می توانید به پوستر لند مراجعه نمایید.

 

مطالب مرتبط:

پوستر دیواری رنسانس

اشتراک در شبکه های اجتماعی