Call Now

مزایای کاغذ دیواری

ارسال شده توسط عسکری
مزایای کاغذ دیواری
20 اردیبهشت 1401

افراد اغلب وقتی تصمیم به تغییر دکوراسیون می گیرند یکی از اولین چیزهایی که فکر می کنند این است که دیوارهای خود را رنگ کنند یا از مزایای کاغذ دیواری استفاده کنند.

شما ممکن است مبلمان و کف جدید داشته باشید و داشتن پس زمینه مناسب صحنه را تکمیل می کند و فضای داخلی را به بهترین شکل ممکن در می آورد. اگر تصمیم دارید فقط به جای تغییر شکل کامل فضای خود، دکوراسیون مجدد انجام دهید استفاده از کاغذ دیواری توانایی تغییر فوری و راحت اتاق را دارد.

مزایای کاغذ دیواری

مزایای کاغذ دیواری برای اتاق بزرگ و کوچک

اتاقی که بیش از حد بزرگ احساس شود می تواند با آویختن کاغذ دیواری تیره و لوکس یا در صورت داشتن یک اتاق کوچک فوراً گرمتر و دنجتر شود یک کاغذ دیواری خنثی یا فلزی برای ایجاد احساس بزرگتر و سبک تر فضا را روشن کرده و به آن علاقه بیشتری می بخشد.

تصور نصب کاغذ دیواری بسیار دشوار است. با این حال با نوآوری های جدید دیگر چنین نیست. برخلاف کاغذ دیواری های سنتی که روی کاغذ چاپ می شوند دیوارپوش های 1838 روی پایه ای غیر بافته چاپ می شوند که به معنی خمیر بودن دیوار است و به راحتی می توانید کاغذ دیواری را آویزان کرده و از آن جدا کنید. این نوآوری انقلابی تزئینات را ساده می کند و زمان بسیار کمتری برای کار می برد.

مزایای کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری با دوام است و می تواند بیش از 15 سال عمر کند و باعث می شود بسیار مقرون به صرفه باشد.

وقتی کاغذ دیواری به درستی آویخته شود می تواند سه برابر بیشتر از رنگ دوام بیاورد.

اگر دیوارهای ناقصی دارید کاغذ دیواری با کیفیت بالا می تواند عیوب سطح را پنهان کند.

رنگ در طیف وسیعی از رنگ ها وجود دارد با این وجود طیف محدودی از روکش ها، مات یا براق وجود دارد. کاغذ دیواری ها در طرح های متنوعی با انتخاب زیاد بافت و جلوه ها ارائه می شوند.

مزایای کاغذ دیواری

نحوه شستشو

یکی دیگر از مزایای کاغذ دیواری قابل شستو بودن آن است. اگر فرزند یا حیوان خانگی دارید در صورت وجود علائم روی دیوار، بیشتر تصاویر پس زمینه تمیز یا قابل شستشو هستند.

رنگ کردن یک گزینه عالی برای افزودن انبوهی از رنگ به فضای داخلی شما است اما واقعاً نمی تواند تأثیر کاغذ دیواری را بگذارد. کاغذ دیواری با طیف گسترده ای از طرح ها ، رنگ ها و بافت های موجود ، شخصیت و سبک شخص را منعکس می کند.

استفاده از کاغذ دیواری صرف نقاشی روی دیوار در خانه مزایای مختلفی دارد. شاید یکی از بارزترین مزایای کاغذ دیواری، تنوع بسیار زیاد گزینه های تزئینی شما باشد.

آیا پوستر دیواری را میتوان رنگ امیزی کرد؟

با کاغذ دیواری می توانید صدها الگو، رنگ و طرح را انتخاب کنید. برخی از کاغذ دیواری ها را می توان رنگ آمیزی کرد و این به شما این امکان را می دهد که کمی رنگ در اتاق قرار دهید در حالی که همچنان می توانید رنگ مورد علاقه خود را اضافه کنید.

حتی می توانید نحوه قرارگیری کاغذ دیواری در اتاق را تغییر دهید. بعضی از اتاق ها با حاشیه کاغذ دیواری در اتاق بسیار عالی به نظر می رسند در حالی که بعضی دیگر با کاغذ دیواری کامل از بهترین ظاهر برخوردارند.

برخی از مالکان خانه ترجیح می دهند روی نیمی از دیواره های خود کاغذ دیواری بزنند و دارای حاشیه در طول ریل صندلی است بنابراین روش دیگری برای تزئین با کاغذ دیواری به آن ها می دهند. به عنوان صاحب خانه، کاغذ دیواری نمادی از شخصیت شما می شود.

چگونه کاغذ دیواری را تمیز کنیم؟

یکی دیگر از مزایای کاغذ دیواری راحتی تمیز کردن آن هاست. تمیز کردن کاغذ دیواری به راحتی انجام می شود و بیشتر کاغذ دیواری های امروزی با روکش پوشانده شده اند تا از روی علائم رایج خانگی تمیز شوند. این باعث می شود که دیوار پوش شما دوام بیشتری نسبت به برخی از رنگ ها داشته باشد که در اثر تمیز کردن های مکرر محو می شوند.

برای اتاق هایی که دیوارها مستعد کثیف شدن هستند کاغذ دیواری گزینه مناسبی است. الگوهای موجود بر روی کاغذ علاوه بر اینکه به راحتی تمیز می شوند به پنهان سازی آلودگی ها و لکه ها نیز کمک می کنند.

برای خرید انواع کاغذ دیواری می توانید به وب سایت پوستر لند مراجعه نمایید.

 

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی