Call Now

انواع پوستر دیواری

ارسال شده توسط عسکری
انواع پوستر دیواری
01 فروردین 1400

تزئینات و انواع پوستر دیواری انتخاب ها و گزینه های بسیار متنوعی دارد که تصمیم گیری برای شخصی که می خواهد خانه خود را تزئین کند دشوار است. انواع پوستر دیواری موافقان و مخالفان خاص خود را دارد و همه جالب و زیبا هستند. تصمیم شما باید براساس سلایق شخصی، موضوع و سبک طراحی و دکوراسیون اتاق و عملکرد اتاق باشد.

اولین آثار هنری دیواری ریشه های ماقبل تاریخ به عنوان نقاشی غار دارند اگرچه اعتقاد بر این است که آن ها به عنوان وسیله ای برای برقراری ارتباط یا به عنوان وسیله ای مذهبی به جای تزئینی عمل می کردند. آن ها می توانند در تمام قاره ها به جز قطب جنوب پیدا شوند و قدمت آن ها به 40000 سال با حیوانات وحشی به عنوان یک موضوع مشترک برمی گردد.

نقاشی دیواری

نقاشی دیواری می تواند به سرعت فضای اتاق را دگرگون کند. این که آیا نقاشی دیواری یا نقاشی یک دیوار کامل را پوشانده باشد یا بخشی کاملا به شما بستگی دارد. اگر این نوع تزئینات دیواری را انتخاب می کنید اندازه ، سبک ، مضمون و رنگ آن را در نظر بگیرید. برخی پوسترهای دیواری نیز وجود دارند که از نقاشی های معروف چاپ شده اند.

کاغذ دیواری و رنگ

به نظر نمی رسد که این گزینه ها بسیار جالب باشند اما روش های بی شماری برای استفاده از آن ها وجود دارد. به عنوان مثال هنگامی که یک دیوار را نقاشی می کنید می توانید بیش از یک رنگ استفاده کنید. می توانید با استفاده از نوار چسب طرح های جالب هندسی ایجاد کنید. و همچنین می توانید با انتخاب یک رنگ چشم نواز تحت تأثیر قرار دهید. این کاغذ دیواری به سبک ها ، طرح ها و الگوهای مختلفی ارائه می شود، بنابراین می تواند بسیار متنوع باشد. کاغذ دیواری ساده نیز می تواند انتخاب مناسبی باشد.

روشنایی

شما می توانید یک دیوار را از طریق نور برجسته کنید. برای برجسته کردن مناطق خاصی از خانه خود از لامپ های دیواری ، LED و انواع گزینه های دیگر استفاده کنید. شاید برای ایجاد نورافکن بر روی یک نقاشی یا مجسمه یا به سادگی ایجاد یک محیط خوب.

چوب

اگر محیطی روستایی یا سنتی را ترجیح می دهید چوب بهترین ماده برای استفاده روی دیوارهای شما است. می توانید دیوارها را با چوب بپوشانید تا دکوراسیونی گرم و دنج ایجاد کنید و یا می توانید از چوب به روش های دیگر استفاده کنید. گزینه ها را کاوش کنید و به طراحی خود برسید.

پوستر دیواری مدرن

بدیهی است که شما ابتدا نیاز به انتخاب یک سبک دارید. اگر می خواهید دکوراسیون منزل شما مدرن باشد هنر دیوار باید همان سبک را داشته باشد. دکوراسیون دیواری مدرن بر روی سادگی ، رنگ های پررنگ ، حرکت و سایر عناصر متمرکز است.

پوستر دیواری سنتی

یکی دیگر از انواع پوستر دیواری نوع سنتی آن هاست. در این دسته می توانیم طرح های مربوط به دوره باروک و دوره رنسانس را بگنجانیم. به عنوان مثال شما می توانید دیوارها را با آینه های تزئین شده ، برگردان ها و الگوهای پیچیده تزئین کنید.

پوستر دیواری رنسانس

پوستر دیواری انتزاعی

اگر دکوراسیون انتزاعی دیواری را انتخاب کنید می توانید با اشکال ، فرم های هندسی ، رنگ ها و مواد بازی کنید. هنرهای دیواری سه بعدی را امتحان کنید و برای ایده های الهام بخش در وب کاوش کنید.

انواع نقاشی دیواری

نقاشی های دیواری می تواند یک گزینه مناسب برای جایگزینی با انواع پوستر دیواری باشد.

  • نقاشی اکریلیک

رنگ اکریلیک که برای اولین بار در دهه 1940 تولید شد حفظ خاصیت رنگ را حفظ می کند و حاوی عواملی است که به آن اجازه می دهد در برابر اثرات شدید خورشید و اشعه ماورا بنفش آن بیشتر از رنگ پایه روغن مقاومت کند. همچنین سریعتر خشک می شود به این معنی که می توان سایر عناصر هنری مانند زغال چوب یا پاستل را به آثار هنری اضافه کرد و قطعه ای چند بعدی ایجاد کرد. به دلیل قابلیت انبساط و انقباض بدون شکافتن برای مدت بیشتری براق و زیبا را حفظ می کند.

  • رنگ روغن

آثار هنری روغن به دلیل شکسته شدن نور در لایه های روغن به عکس عمق می بخشند. این روش همچنین اجازه می دهد تا کار با جزئیات ارائه شود و یک تقابل تفسیری بین نور و تاریکی فراهم می کند. نقاشی های رنگ روغن حدود شش ماه طول می کشد بنابراین ریشه کار در ماندگاری و پایداری است.

  • رنگ های آبرنگ

شفافیت رنگ های آبرنگی به آن درخشندگی درونی می بخشد که در رنگ های اکریلیک و روغنی مشاهده نخواهید کرد. نقاشی های آبرنگ همیشه در حال تغییر هستند زیرا رنگ از نوری که روی کاغذ سفید پرتاب می شود و سپس درد را منعکس می کند سیال است، حرکت می کند و به نظر می رسد از درون می درخشد.

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی